Program a výsledky Evropské ligy 2017-2018

Sportovní stanice ČT Sport vám přináší živé live přenosy a záznamy z Evropské ligy 2017-2018. Sledujte vystoupení českých zástupců v Evropské lize. Prvotřídní evropský fotbal živě to jsou fotbalové přenosy z Evropské ligy na programu ČT Sport.



Program a výsledky Evropské ligy 2017-2018



Sparťané se ve třetím předkole Evropské ligy utkají s Crvenou Zvezdou Bělehrad. Srbské mužstvo v domácí odvetě druhého předkola porazilo Irtyš Pavlodar 2:0 a navázalo na úvodní remízu 1:1. Mladou Boleslav ve stejné fázi soutěže čeká Skënderbeu Korcë. Albánský tým po výsledku 1:1 na svém hřišti zvítězil nad Kajratem Almaty rovněž 2:0. První zápasy se hrají za týden, odvety 3. srpna. Sparta začne venku a Mladá Boleslav doma.

3. předkolo - odvety

  • 03.08.2017 - NK Osijek - PSV Eindhoven
  • 03.08.2017 - Hajduk Split - Brøndby IF
  • 03.08.2017 - SCR Altach - KAA Gent
  • 03.08.2017 - PFK Oleksandrija - Astra Giurgiu
  • 03.08.2017 - MFK Ružomberok - Everton FC
  • 03.08.2017 - Apollon Limassol - Aberdeen FC
  • 03.08.2017 - Sparta Praha - FK Crvena Zvezda
  • 03.08.2017 - CS Marítimo - Botev Plovdiv
  • 03.08.2017 - Bnei Yehuda Tel-Aviv - Zenit Petrohrad
  • 03.08.2017 - KV Oostende - Olympique Marseille
  • 03.08.2017 - NK Domžale - SC Freiburg
  • 03.08.2017 - Dinamo Minsk - AEK Larnaka
  • 03.08.2017 - SC Braga - AIK Solna
  • 03.08.2017 - AC Milán - CSU Craiova
  • 03.08.2017 - Lech Poznań - FC Utrecht
  • 03.08.2017 - Panionios FC - Maccabi Tel-Aviv
  • 03.08.2017 - FK Škendija - FK Trakai
  • 03.08.2017 - Lyngby BK - FK Krasnodar
  • 03.08.2017 - Fenerbahçe SK - SK Sturm Graz
  • 03.08.2017 - FK Qäbälä - Panathinaikos FC
  • 03.08.2017 - Skënderbeu Korça - FK Mladá Boleslav
  • 03.08.2017 - AEL Limassol - Austria Vídeň
  • 03.08.2017 - Odds BK - Dinamo Záhřeb
  • 03.08.2017 - Athletic Bilbao - Dinamo Bukurešť
  • 03.08.2017 - PAOK Soluň - Olimpik Doněck
  • 03.08.2017 - FC Midtjylland - Arka Gdynia
  • 03.08.2017 - Fola Esch - Östersunds FK
  • 03.08.2017 - Videoton FC - Girondins Bordeaux
  • 03.08.2017 - FC Sion - Sūduva Marijampolė

3. předkolo - 1. zápasy

  • 27.07.2017 - PSV Eindhoven - NK Osijek
  • 27.07.2017 - Brøndby IF - Hajduk Split
  • 27.07.2017 - KAA Gent - SCR Altach
  • 27.07.2017 - Astra Giurgiu - PFK Oleksandrija
  • 27.07.2017 - Everton FC - MFK Ružomberok
  • 27.07.2017 - Aberdeen FC - Apollon Limassol
  • 27.07.2017 - FK Crvena Zvezda - Sparta Praha
  • 27.07.2017 - Botev Plovdiv - CS Marítimo
  • 27.07.2017 - Zenit Petrohrad - Bnei Yehuda Tel-Aviv
  • 27.07.2017 - Olympique Marseille - KV Oostende
  • 27.07.2017 - SC Freiburg - NK Domžale
  • 27.07.2017 - AEK Larnaka - Dinamo Minsk
  • 27.07.2017 - AIK Solna - SC Braga
  • 27.07.2017 - CSU Craiova - AC Milán
  • 27.07.2017 - FC Utrecht - Lech Poznań
  • 27.07.2017 - Maccabi Tel-Aviv - Panionios FC
  • 27.07.2017 - FK Trakai - FK Škendija
  • 27.07.2017 - FK Krasnodar - Lyngby BK
  • 27.07.2017 - SK Sturm Graz - Fenerbahçe SK
  • 27.07.2017 - Panathinaikos FC - FK Qäbälä
  • 27.07.2017 - FK Mladá Boleslav - Skënderbeu Korça
  • 27.07.2017 - Austria Vídeň - AEL Limassol
  • 27.07.2017 - Dinamo Záhřeb - Odds BK
  • 27.07.2017 - Dinamo Bukurešť - Athletic Bilbao
  • 27.07.2017 - Olimpik Doněck - PAOK Soluň
  • 27.07.2017 - Arka Gdynia - FC Midtjylland
  • 27.07.2017 - Östersunds FK - Fola Esch
  • 27.07.2017 - Girondins Bordeaux - Videoton FC
  • 27.07.2017 - Sūduva Marijampolė - FC Sion


Soupeřem Mladé Boleslavi v druhém předkole Evropské ligy byl irský celek Shamrock Rovers, který vyřadil islandský Stjarnan po dvou výhrách 1:0. První zápas mezi Shamrockem a Ml.Boleslaví se odehrál ve čtvrtek 13. července v Irsku, odveta o týden později. Zatímco Mladá Boleslav se do Irska v evropských pohárech podívala poprvé, Shamrock už zkušenosti s českými týmy má. V sezoně 1978/79 dvakrát podlehl v Poháru vítězů pohárů Baníku Ostrava a v roce 2003 nestačil v Poháru Intertoto na Slovan Liberec. Po výhrách 3:2 a 2:0 postoupila Boleslav dále.

2. předkolo - odvety

  • 20.07.2017 17:00 - Dinamo Minsk - Rabotnički Skopje 3:0
  • 20.07.2017 17:00 - Lyngby BK - Slovan Bratislava 2:1
  • 20.07.2017 18:00 - VPS Vaasa - Brøndby IF 2:1
  • 20.07.2017 18:00 - Sūduva Marijampolė - FK Liepāja 0:1
  • 20.07.2017 18:00 - HJK Helsinky - FK Škendija 1:1
  • 20.07.2017 18:00 - FK Trakai - IFK Norrköping 3:1p
  • 20.07.2017 18:00 - FK Mladá Boleslav - Shamrock Rovers 2:0
  • 20.07.2017 18:30 - Dinamo Brest - SCR Altach 0:3
  • 20.07.2017 19:00 - Bnei Yehuda Tel-Aviv - AS Trenčín 2:0
  • 20.07.2017 19:00 - Odds BK - FC Vaduz 1:0
  • 20.07.2017 19:00 - Zaria Bălţi - Apollon Limassol 1:2
  • 20.07.2017 19:00 - Levski Sofia - Hajduk Split 1:2
  • 20.07.2017 19:00 - AEK Larnaka - Cork City 1:0
  • 20.07.2017 19:00 - AIK Solna - Željezničar Sarajevo 2:0
  • 20.07.2017 19:00 - SK Brann - MFK Ružomberok 0:2
  • 20.07.2017 19:00 - FC Midtjylland - Ferencvárosi TC 3:1
  • 20.07.2017 19:00 - Zirä FK - Astra Giurgiu 0:0
  • 20.07.2017 19:30 - FC Utrecht - Valletta FC 3:1
  • 20.07.2017 19:30 - Fola Esch - Inter Baku 4:1
  • 20.07.2017 19:30 - Botev Plovdiv - Beitar Jeruzalém 4:0
  • 20.07.2017 19:30 - Galatasaray SK - Östersunds FK 1:1
  • 20.07.2017 19:45 - FC Luzern - NK Osijek 2:1
  • 20.07.2017 20:00 - NK Domžale - Valur Reykjavík 3:2
  • 20.07.2017 20:00 - Lech Poznań - FK Haugesund 2:0
  • 20.07.2017 20:00 - AEL Limassol - Progrès Niedercorn 2:1
  • 20.07.2017 20:00 - Skënderbeu Korça - Kairat Almaty 2:0
  • 20.07.2017 20:30 - FK Crvena Zvezda - Irtyš Pavlodar 2:0
  • 20.07.2017 20:30 - Jagiellonia Białystok - FK Qäbälä 0:2
  • 20.07.2017 20:30 - Mladost Podgorica - SK Sturm Graz 0:3
  • 20.07.2017 20:45 - Široki Brijeg - Aberdeen FC 0:2
  • 20.07.2017 20:45 - ND Gorica - Panionios FC 2:3
  • 20.07.2017 21:00 - Videoton FC - Nõmme Kalju 1:1
  • 20.07.2017 21:15 - KR Reykjavík - Maccabi Tel-Aviv 0:2

2. předkolo - 1. zápasy

  • 12.07.2017 18:00 - Inter Baku - Fola Esch 1:0
  • 13.07.2017 16:00 - Irtyš Pavlodar - FK Crvena Zvezda 1:1
  • 13.07.2017 16:45 - Kairat Almaty - Skënderbeu Korça 1:1
  • 13.07.2017 17:00 - Maccabi Tel-Aviv - KR Reykjavík 3:1
  • 13.07.2017 18:00 - MFK Ružomberok - SK Brann 0:1
  • 13.07.2017 18:00 - Rabotnički Skopje - Dinamo Minsk 1:1
  • 13.07.2017 18:00 - FK Škendija - HJK Helsinky 3:1
  • 13.07.2017 18:15 - Nõmme Kalju - Videoton FC 0:3
  • 13.07.2017 18:30 - Brøndby IF - VPS Vaasa 2:0
  • 13.07.2017 18:30 - SCR Altach - Dinamo Brest 1:1
  • 13.07.2017 18:45 - FK Liepāja - Sūduva Marijampolė 0:2
  • 13.07.2017 19:00 - Apollon Limassol - Zaria Bălţi 3:0
  • 13.07.2017 19:00 - FK Haugesund - Lech Poznań 3:2
  • 13.07.2017 19:00 - FK Qäbälä - Jagiellonia Białystok 1:1
  • 13.07.2017 19:00 - Östersunds FK - Galatasaray SK 2:0
  • 13.07.2017 19:00 - FC Vaduz - Odds BK 0:1
  • 13.07.2017 19:30 - Valletta FC - FC Utrecht 0:0
  • 13.07.2017 19:30 - Astra Giurgiu - Zirä FK 3:1
  • 13.07.2017 19:45 - Progrès Niedercorn - AEL Limassol 0:1
  • 13.07.2017 20:00 - Beitar Jeruzalém - Botev Plovdiv 1:1
  • 13.07.2017 20:00 - IFK Norrköping - FK Trakai 2:1
  • 13.07.2017 20:15 - Slovan Bratislava - Lyngby BK 0:1
  • 13.07.2017 20:30 - Hajduk Split - Levski Sofia 1:0
  • 13.07.2017 20:30 - SK Sturm Graz - Mladost Podgorica 0:1
  • 13.07.2017 20:30 - AS Trenčín - Bnei Yehuda Tel-Aviv 1:1
  • 13.07.2017 20:45 - NK Osijek - FC Luzern 2:0
  • 13.07.2017 20:45 - Aberdeen FC - Široki Brijeg 1:1
  • 13.07.2017 20:45 - Cork City - AEK Larnaka 0:1
  • 13.07.2017 20:45 - Željezničar Sarajevo - AIK Solna 0:0
  • 13.07.2017 21:00 - Ferencvárosi TC - FC Midtjylland 2:4
  • 13.07.2017 21:00 - Panionios FC - ND Gorica 2:0
  • 13.07.2017 21:00 - Shamrock Rovers - FK Mladá Boleslav 2:3
  • 13.07.2017 22:00 - Valur Reykjavík - NK Domžale 1:2

1. předkolo - odvety

  • 04.07.2017 17:45 - Balzan Youths - Videoton FC 3:3
  • 04.07.2017 19:45 - Progrès Niedercorn - Rangers FC 2:0
  • 06.07.2017 16:00 - Dacia Kišiněv - FK Škendija 0:4
  • 06.07.2017 16:00 - AEL Limassol - St Joseph's FC 6:0
  • 06.07.2017 17:00 - Milsami Orhei - Fola Esch 1:1
  • 06.07.2017 17:00 - Pelister Bitola - Lech Poznań 0:3
  • 06.07.2017 17:00 - Ordabasy Šymkent - Široki Brijeg 0:0
  • 06.07.2017 17:00 - KF Tirana - Maccabi Tel-Aviv 0:3
  • 06.07.2017 17:00 - Sūduva Marijampolė - Šachtër Soligorsk 2:1
  • 06.07.2017 17:30 - Rabotnički Skopje - SP Tre Penne 6:0
  • 06.07.2017 17:30 - FK Jelgava - Ferencvárosi TC 0:1
  • 06.07.2017 18:00 - HJK Helsinky - Connah's Quay FC 3:0
  • 06.07.2017 18:00 - Flora Tallinn - NK Domžale 2:3
  • 06.07.2017 18:00 - Gandzasar Kapan - Mladost Podgorica 0:3
  • 06.07.2017 18:00 - FK Trakai - St. Johnstone FC 1:0
  • 06.07.2017 18:00 - FK Atlantas - Kairat Almaty 1:2
  • 06.07.2017 18:00 - SJK Seinäjoki - KR Reykjavík 0:2
  • 06.07.2017 18:45 - FK Liepāja - Crusaders FC 2:0
  • 06.07.2017 19:00 - AIK Solna - KÍ Klaksvík 5:0
  • 06.07.2017 19:00 - Torpedo Kutaisi - AS Trenčín 0:3
  • 06.07.2017 19:00 - FC Vaduz - Bala Town 3:0
  • 06.07.2017 19:00 - MFK Ružomberok - Vojvodina Novi Sad 2:0
  • 06.07.2017 19:00 - Dunav Ruse - Irtyš Pavlodar 0:2
  • 06.07.2017 19:00 - FC Differdange 03 - Zirä FK 1:2
  • 06.07.2017 19:00 - Inter Baku - Mladost Lučani 2:0
  • 06.07.2017 19:00 - Slovan Bratislava - Pyunik Jerevan 5:0
  • 06.07.2017 19:00 - Botev Plovdiv - Partizani Tirana 1:0
  • 06.07.2017 19:30 - NSÍ Runavík - Dinamo Minsk 0:2
  • 06.07.2017 19:30 - Bangor City - Lyngby BK 0:3
  • 06.07.2017 20:00 - B36 Tórshavn - Nõmme Kalju 1:2
  • 06.07.2017 20:00 - KF Priština - IFK Norrköping 0:1
  • 06.07.2017 20:00 - FK Sarajevo - Zaria Bălţi 2:2p
  • 06.07.2017 20:15 - Olimpija Lublaň - VPS Vaasa 0:1
  • 06.07.2017 20:30 - SS Folgore - Valletta FC 0:1
  • 06.07.2017 20:30 - Floriana FC - FK Crvena Zvezda 3:3
  • 06.07.2017 20:30 - Zeta Golubovci - Željezničar Sarajevo 2:2
  • 06.07.2017 20:30 - Vasas Budapešť - Beitar Jeruzalém 0:3
  • 06.07.2017 20:30 - ND Gorica - Shirak Gyumri 2:2
  • 06.07.2017 20:30 - UE Sant Julià - Skënderbeu Korça 0:5
  • 06.07.2017 20:30 - Sutjeska Nikšić - Levski Sofia 0:0
  • 06.07.2017 20:30 - Jagiellonia Białystok - Dinamo Batumi 4:0
  • 06.07.2017 20:30 - SCR Altach - Chikhura Sachkhere 1:1
  • 06.07.2017 20:45 - Cork City - Levadia Tallinn 4:2
  • 06.07.2017 20:45 - Coleraine FC - FK Haugesund 0:0
  • 06.07.2017 20:45 - Ballymena United - Odds BK 0:2
  • 06.07.2017 20:45 - NK Osijek - UE Santa Coloma 4:0
  • 06.07.2017 20:45 - Derry City - FC Midtjylland 1:4
  • 06.07.2017 21:00 - Shamrock Rovers - Stjarnan FC 1:0
  • 06.07.2017 22:00 - Lincoln Red Imps - AEK Larnaka 1:1
  • 06.07.2017 22:00 - Valur Reykjavík - FK Ventspils 1:0

1. předkolo - 1. zápasy

  • 29.06.2017 14:00 - Shirak Gyumri - ND Gorica 0:2
  • 29.06.2017 16:00 - Irtyš Pavlodar - Dunav Ruse 1:0
  • 29.06.2017 16:45 - Kairat Almaty - FK Atlantas 6:0
  • 29.06.2017 17:00 - Partizani Tirana - Botev Plovdiv 1:3
  • 29.06.2017 17:00 - Pyunik Jerevan - Slovan Bratislava 1:4
  • 29.06.2017 17:00 - FK Ventspils - Valur Reykjavík 0:0
  • 29.06.2017 17:20 - AS Trenčín - Torpedo Kutaisi 5:1
  • 29.06.2017 17:30 - Levadia Tallinn - Cork City 0:2
  • 29.06.2017 17:30 - Dinamo Minsk - NSÍ Runavík 2:1
  • 29.06.2017 18:00 - FK Škendija - Dacia Kišiněv 3:0
  • 29.06.2017 18:00 - Chikhura Sachkhere - SCR Altach 0:1
  • 29.06.2017 18:00 - Dinamo Batumi - Jagiellonia Białystok 0:1
  • 29.06.2017 18:00 - VPS Vaasa - Olimpija Lublaň 1:0
  • 29.06.2017 18:00 - Šachtër Soligorsk - Sūduva Marijampolė 0:0
  • 29.06.2017 18:30 - Lyngby BK - Bangor City 1:0
  • 29.06.2017 18:30 - Nõmme Kalju - B36 Tórshavn 2:1
  • 29.06.2017 18:45 - Ferencvárosi TC - FK Jelgava 2:0
  • 29.06.2017 18:45 - Beitar Jeruzalém - Vasas Budapešť 4:3
  • 29.06.2017 19:00 - Levski Sofia - Sutjeska Nikšić 3:1
  • 29.06.2017 19:00 - UE Santa Coloma - NK Osijek 0:2
  • 29.06.2017 19:00 - Zaria Bălţi - FK Sarajevo 2:1
  • 29.06.2017 19:00 - AEK Larnaka - Lincoln Red Imps 5:0
  • 29.06.2017 19:00 - FK Haugesund - Coleraine FC 7:0
  • 29.06.2017 19:00 - Odds BK - Ballymena United 3:0
  • 29.06.2017 19:00 - Zirä FK - FC Differdange 03 2:0
  • 29.06.2017 19:30 - Fola Esch - Milsami Orhei 2:1
  • 29.06.2017 20:00 - KÍ Klaksvík - AIK Solna 0:0
  • 29.06.2017 20:00 - Maccabi Tel-Aviv - KF Tirana 2:0
  • 29.06.2017 20:00 - Vojvodina Novi Sad - MFK Ružomberok 2:1
  • 29.06.2017 20:00 - Skënderbeu Korça - UE Sant Julià 1:0
  • 29.06.2017 20:00 - Bala Town - FC Vaduz 1:2
  • 29.06.2017 20:00 - FC Midtjylland - Derry City 6:1
  • 29.06.2017 20:00 - Connah's Quay FC - HJK Helsinky 1:0
  • 29.06.2017 20:00 - IFK Norrköping - KF Priština 5:0
  • 29.06.2017 20:30 - Mladost Lučani - Inter Baku 0:3
  • 29.06.2017 20:30 - Mladost Podgorica - Gandzasar Kapan 1:0
  • 29.06.2017 20:30 - Široki Brijeg - Ordabasy Šymkent 2:0
  • 29.06.2017 20:30 - FK Crvena Zvezda - Floriana FC 3:0
  • 29.06.2017 20:30 - SP Tre Penne - Rabotnički Skopje 0:1
  • 29.06.2017 20:30 - NK Domžale - Flora Tallinn 2:0
  • 29.06.2017 20:45 - Lech Poznań - Pelister Bitola 4:0
  • 29.06.2017 20:45 - Videoton FC - Balzan Youths 2:0
  • 29.06.2017 20:45 - Željezničar Sarajevo - Zeta Golubovci 1:0
  • 29.06.2017 20:45 - St Joseph's FC - AEL Limassol 0:4
  • 29.06.2017 20:45 - Valletta FC - SS Folgore 2:0
  • 29.06.2017 20:45 - Rangers FC - Progrès Niedercorn 1:0
  • 29.06.2017 20:45 - St. Johnstone FC - FK Trakai 1:2
  • 29.06.2017 20:45 - Crusaders FC - FK Liepāja 3:1
  • 29.06.2017 21:15 - KR Reykjavík - SJK Seinäjoki 0:0
  • 29.06.2017 21:15 - Stjarnan FC - Shamrock Rovers 0:1