Program a výsledky Evropské ligy 2018-2019

Sportovní stanice ČT Sport vám přináší živé live přenosy a záznamy z Evropské ligy 2018-2019. Sledujte vystoupení českých zástupců v Evropské lize. Prvotřídní evropský fotbal živě to jsou fotbalové přenosy z Evropské ligy na programu ČT Sport.

Tabulka střelců Evropské ligy 2018-2019


1.Munas DabburSalzburg3
Izet HajrovićD. Záhřeb3
Kai HavertzLeverkusen3


Program a výsledky Evropské ligy 2018-2019



Základní skupiny Evropské ligy 2018-2019

Skupina A

  • 20.09.2018 21:00 - AEK Larnaka - FC Curych 0:1
  • 20.09.2018 21:00 - Ludogorec Razgrad - Bayer Leverkusen 2:3
  • 04.10.2018 18:55 - Bayer Leverkusen - AEK Larnaka 4:2
  • 04.10.2018 18:55 - FC Curych - Ludogorec Razgrad 1:0
  • 25.10.2018 18:55 - FC Curych - Bayer Leverkusen
  • 25.10.2018 18:55 - AEK Larnaka - Ludogorec Razgrad
  • 08.11.2018 21:00 - Bayer Leverkusen - FC Curych
  • 08.11.2018 21:00 - Ludogorec Razgrad - AEK Larnaka
  • 29.11.2018 18:55 - FC Curych - AEK Larnaka
  • 29.11.2018 18:55 - Bayer Leverkusen - Ludogorec Razgrad
  • 13.12.2018 21:00 - AEK Larnaka - Bayer Leverkusen
  • 13.12.2018 21:00 - Ludogorec Razgrad - FC Curych

Tabulka:

1.Leverkusen22007:46
2.FC Curych22002:06
3.Ludogorec Razgrad20022:40
4.Larnaka20022:50

Skupina B

  • 20.09.2018 21:00 - RB Lipsko - Red Bull Salzburg 2:3
  • 20.09.2018 21:00 - Celtic FC - Rosenborg BK 1:0
  • 04.10.2018 18:55 - Rosenborg BK - RB Lipsko 1:3
  • 04.10.2018 18:55 - Red Bull Salzburg - Celtic FC 3:1
  • 25.10.2018 18:55 - Red Bull Salzburg - Rosenborg BK
  • 25.10.2018 18:55 - RB Lipsko - Celtic FC
  • 08.11.2018 21:00 - Rosenborg BK - Red Bull Salzburg
  • 08.11.2018 21:00 - Celtic FC - RB Lipsko
  • 29.11.2018 18:55 - Red Bull Salzburg - RB Lipsko
  • 29.11.2018 18:55 - Rosenborg BK - Celtic FC
  • 13.12.2018 21:00 - RB Lipsko - Rosenborg BK
  • 13.12.2018 21:00 - Celtic FC - Red Bull Salzburg

Tabulka:

1.Salcburk22006:36
2.Lipsko21015:43
3.Celtic Glasgow21012:33
4.Rosenborg20021:40

Skupina C

  • 20.09.2018 21:00 - Slavia Praha - Girondins Bordeaux 1:0
  • 20.09.2018 21:00 - FC Kodaň - Zenit Petrohrad 1:1
  • 04.10.2018 18:55 - Girondins Bordeaux - FC Kodaň 1:2
  • 04.10.2018 18:55 - Zenit Petrohrad - Slavia Praha 1:0
  • 25.10.2018 18:55 - Zenit Petrohrad - Girondins Bordeaux
  • 25.10.2018 18:55 - FC Kodaň - Slavia Praha
  • 08.11.2018 21:00 - Slavia Praha - FC Kodaň
  • 08.11.2018 21:00 - Girondins Bordeaux - Zenit Petrohrad
  • 29.11.2018 18:55 - Zenit Petrohrad - FC Kodaň
  • 29.11.2018 18:55 - Girondins Bordeaux - Slavia Praha
  • 13.12.2018 21:00 - FC Kodaň - Girondins Bordeaux
  • 13.12.2018 21:00 - Slavia Praha - Zenit Petrohrad

Tabulka:

1.FC Kodaň21103:24
2.Zenit Petrohrad21102:14
3.Slavia Praha21011:13
4.Bordeaux20021:30

Skupina D

  • 20.09.2018 21:00 - Spartak Trnava - RSC Anderlecht 1:0
  • 20.09.2018 21:00 - Dinamo Záhřeb - Fenerbahçe SK 4:1
  • 04.10.2018 18:55 - Fenerbahçe SK - Spartak Trnava 2:0
  • 04.10.2018 18:55 - RSC Anderlecht - Dinamo Záhřeb 0:2
  • 25.10.2018 18:55 - RSC Anderlecht - Fenerbahçe SK
  • 25.10.2018 18:55 - Spartak Trnava - Dinamo Záhřeb
  • 08.11.2018 16:50 - Fenerbahçe SK - RSC Anderlecht
  • 08.11.2018 21:00 - Dinamo Záhřeb - Spartak Trnava
  • 29.11.2018 18:55 - RSC Anderlecht - Spartak Trnava
  • 29.11.2018 18:55 - Fenerbahçe SK - Dinamo Záhřeb
  • 13.12.2018 21:00 - Spartak Trnava - Fenerbahçe SK
  • 13.12.2018 21:00 - Dinamo Záhřeb - RSC Anderlecht

Tabulka:

1.Dinamo Záhřeb22006:16
2.Fenerbahce21013:43
3.Trnava21011:23
4.Anderlecht20020:30

Skupina E

  • 20.09.2018 21:00 - Sporting CP - Qarabağ Ağdam 2:0
  • 20.09.2018 21:00 - Arsenal FC - Vorskla Poltava 4:2
  • 04.10.2018 18:55 - Vorskla Poltava - Sporting CP 1:2
  • 04.10.2018 18:55 - Qarabağ Ağdam - Arsenal FC 0:3
  • 25.10.2018 18:55 - Qarabağ Ağdam - Vorskla Poltava
  • 25.10.2018 18:55 - Sporting CP - Arsenal FC
  • 08.11.2018 21:00 - Vorskla Poltava - Qarabağ Ağdam
  • 08.11.2018 21:00 - Arsenal FC - Sporting CP
  • 29.11.2018 18:55 - Qarabağ Ağdam - Sporting CP
  • 29.11.2018 18:55 - Vorskla Poltava - Arsenal FC
  • 13.12.2018 21:00 - Sporting CP - Vorskla Poltava
  • 13.12.2018 21:00 - Arsenal FC - Qarabağ Ağdam

Tabulka:

1.Arsenal22007:26
2.Sporting Lisabon22004:16
3.Vorskla Poltava20023:60
4.Karabach20020:50

Skupina F

  • 20.09.2018 21:00 - F91 Dudelange - AC Milán 0:1
  • 20.09.2018 21:00 - Olympiakos Pireus - Real Betis 0:0
  • 04.10.2018 18:55 - Real Betis - F91 Dudelange 3:0
  • 04.10.2018 18:55 - AC Milán - Olympiakos Pireus 3:1
  • 25.10.2018 18:55 - AC Milán - Real Betis
  • 25.10.2018 18:55 - F91 Dudelange - Olympiakos Pireus
  • 08.11.2018 21:00 - Real Betis - AC Milán
  • 08.11.2018 21:00 - Olympiakos Pireus - F91 Dudelange
  • 29.11.2018 18:55 - AC Milán - F91 Dudelange
  • 29.11.2018 18:55 - Real Betis - Olympiakos Pireus
  • 13.12.2018 21:00 - F91 Dudelange - Real Betis
  • 13.12.2018 21:00 - Olympiakos Pireus - AC Milán

Tabulka:

1.AC Milán22004:16
2.Betis Sevilla21103:04
3.Olympiakos Pireus20111:31
4.Dudelange20020:40

Skupina G

  • 20.09.2018 18:55 - Villarreal CF - Rangers FC 2:2
  • 20.09.2018 18:55 - Rapid Vídeň - Spartak Moskva 2:0
  • 04.10.2018 21:00 - Spartak Moskva - Villarreal CF 3:3
  • 04.10.2018 21:00 - Rangers FC - Rapid Vídeň 3:1
  • 25.10.2018 21:00 - Rangers FC - Spartak Moskva
  • 25.10.2018 21:00 - Villarreal CF - Rapid Vídeň
  • 08.11.2018 18:55 - Spartak Moskva - Rangers FC
  • 08.11.2018 18:55 - Rapid Vídeň - Villarreal CF
  • 29.11.2018 16:50 - Spartak Moskva - Rapid Vídeň
  • 29.11.2018 21:00 - Rangers FC - Villarreal CF
  • 13.12.2018 18:55 - Villarreal CF - Spartak Moskva
  • 13.12.2018 18:55 - Rapid Vídeň - Rangers FC

Tabulka:

1.Glasgow Rangers21105:34
2.Rapid Vídeň21013:33
3.Villarreal20205:52
4.Spartak Moskva20113:51

Skupina H

  • 20.09.2018 18:55 - Olympique Marseille - Eintracht Frankfurt 1:2
  • 20.09.2018 18:55 - SS Lazio - Apollon Limassol 2:1
  • 04.10.2018 21:00 - Apollon Limassol - Olympique Marseille 2:2
  • 04.10.2018 21:00 - Eintracht Frankfurt - SS Lazio 4:1
  • 25.10.2018 21:00 - Eintracht Frankfurt - Apollon Limassol
  • 25.10.2018 21:00 - Olympique Marseille - SS Lazio
  • 08.11.2018 18:55 - Apollon Limassol - Eintracht Frankfurt
  • 08.11.2018 18:55 - SS Lazio - Olympique Marseille
  • 29.11.2018 21:00 - Eintracht Frankfurt - Olympique Marseille
  • 29.11.2018 21:00 - Apollon Limassol - SS Lazio
  • 13.12.2018 18:55 - Olympique Marseille - Apollon Limassol
  • 13.12.2018 18:55 - SS Lazio - Eintracht Frankfurt

Tabulka:

1.Frankfurt22006:26
2.Lazio Řím21013:53
3.Marseille20113:41
Apollon Limassol20113:41

Skupina I

  • 20.09.2018 18:55 - Beşiktaş JK - Sarpsborg 08 FF 3:1
  • 20.09.2018 18:55 - KRC Genk - Malmö FF 2:0
  • 04.10.2018 21:00 - Malmö FF - Beşiktaş JK 2:0
  • 04.10.2018 21:00 - Sarpsborg 08 FF - KRC Genk 3:1
  • 25.10.2018 21:00 - Sarpsborg 08 FF - Malmö FF
  • 25.10.2018 21:00 - Beşiktaş JK - KRC Genk
  • 08.11.2018 18:55 - Malmö FF - Sarpsborg 08 FF
  • 08.11.2018 18:55 - KRC Genk - Beşiktaş JK
  • 29.11.2018 21:00 - Sarpsborg 08 FF - Beşiktaş JK
  • 29.11.2018 21:00 - Malmö FF - KRC Genk
  • 13.12.2018 18:55 - Beşiktaş JK - Malmö FF
  • 13.12.2018 18:55 - KRC Genk - Sarpsborg 08 FF

Tabulka:

1.Sarpsborg21014:43
2.Besiktas21013:33
Genk21013:33
4.Malmö21012:23

Skupina J

  • 20.09.2018 18:55 - Sevilla FC - Standard Lutych 5:1
  • 20.09.2018 18:55 - Akhisar Belediyespor - FK Krasnodar 0:1
  • 04.10.2018 21:00 - FK Krasnodar - Sevilla FC 2:1
  • 04.10.2018 21:00 - Standard Lutych - Akhisar Belediyespor 2:1
  • 25.10.2018 21:00 - Standard Lutych - FK Krasnodar
  • 25.10.2018 21:00 - Sevilla FC - Akhisar Belediyespor
  • 08.11.2018 18:55 - FK Krasnodar - Standard Lutych
  • 08.11.2018 18:55 - Akhisar Belediyespor - Sevilla FC
  • 29.11.2018 18:55 - FK Krasnodar - Akhisar Belediyespor
  • 29.11.2018 21:00 - Standard Lutych - Sevilla FC
  • 13.12.2018 18:55 - Sevilla FC - FK Krasnodar
  • 13.12.2018 18:55 - Akhisar Belediyespor - Standard Lutych

Tabulka:

1.Krasnodar22003:16
2.FC Sevilla21016:33
3.Standard Lutych21013:63
4.Akhisarspor20021:30

Skupina K

  • 20.09.2018 18:55 - Stade Rennes - FK Jablonec 2:1
  • 20.09.2018 18:55 - Dynamo Kyjev - FC Astana 2:2
  • 04.10.2018 21:00 - FC Astana - Stade Rennes 2:0
  • 04.10.2018 21:00 - FK Jablonec - Dynamo Kyjev 2:2
  • 25.10.2018 21:00 - FK Jablonec - FC Astana
  • 25.10.2018 21:00 - Stade Rennes - Dynamo Kyjev
  • 08.11.2018 18:55 - FC Astana - FK Jablonec
  • 08.11.2018 18:55 - Dynamo Kyjev - Stade Rennes
  • 29.11.2018 21:00 - FK Jablonec - Stade Rennes
  • 29.11.2018 21:00 - FC Astana - Dynamo Kyjev
  • 13.12.2018 18:55 - Stade Rennes - FC Astana
  • 13.12.2018 18:55 - Dynamo Kyjev - FK Jablonec

Tabulka:

1.Astana21104:24
2.Rennes21012:33
3.Dynamo Kyjev20204:42
4.Jablonec20113:41

Skupina L

  • 20.09.2018 18:55 - PAOK Soluň - Chelsea FC 0:1
  • 20.09.2018 18:55 - MOL Vidi FC - BATE Borisov 0:2
  • 04.10.2018 21:00 - BATE Borisov - PAOK Soluň 1:4
  • 04.10.2018 21:00 - Chelsea FC - MOL Vidi FC 1:0
  • 25.10.2018 21:00 - Chelsea FC - BATE Borisov
  • 25.10.2018 21:00 - PAOK Soluň - MOL Vidi FC
  • 08.11.2018 18:55 - BATE Borisov - Chelsea FC
  • 08.11.2018 18:55 - MOL Vidi FC - PAOK Soluň
  • 29.11.2018 21:00 - BATE Borisov - MOL Vidi FC
  • 29.11.2018 21:00 - Chelsea FC - PAOK Soluň
  • 13.12.2018 18:55 - PAOK Soluň - BATE Borisov
  • 13.12.2018 18:55 - MOL Vidi FC - Chelsea FC

Tabulka:

<
1.Chelsea22002:06
2.PAOK Soluň21014:23
3.Borisov21013:43
4.Székesfehérvár20020:30



Olomoučtí byli blízko velmi cennému výsledku, v úvodním duelu 4. předkola Evropské ligy ale nakonec prohráli doma 0:1 se Sevillou. Šestému nejlepšímu týmu Evropy podle koeficientu UEFA a nejúspěšnějšímu týmu v historii soutěže byli Hanáci více než vyrovnaným soupeřem, ale šest minut před koncem nepokryli brejk hostů a Pablo Sarabia rozhodl o výhře Španělů. Sigma Olomouc si základní skupinu Evropské ligy nezahraje. Po domácí prohře 0:1 podlehla Seville v odvetě 4. předkola na jejím hřišti 0:3. Španělský klub, jehož branku hájil Tomáš Vaclík, tak může usilovat o šestý triumf v soutěži. V ní je Sevilla rekordmanem.

4. předkolo - hlavní část - odvety

  • 30.08.2018 - Sevilla FC - Sigma Olomouc 3:0
  • 30.08.2018 - Maccabi Tel-Aviv - Sarpsborg 08 FF 2:1
  • 30.08.2018 - Girondins Bordeaux - KAA Gent 2:0
  • 30.08.2018 - Beşiktaş JK - FK Partizan 3:0
  • 30.08.2018 - FCSB - Rapid Vídeň 2:1
  • 30.08.2018 - Apollon Limassol - FC Basilej 1:0
  • 30.08.2018 - FK Ufa - Rangers FC 1:1
  • 30.08.2018 - FC Kodaň - Atalanta Bergamo 1:0p
  • 30.08.2018 - Molde FK - Zenit Petrohrad 2:1
  • 30.08.2018 - AEK Larnaka - AS Trenčín 3:0
  • 30.08.2018 - Brøndby IF - KRC Genk 2:4
  • 30.08.2018 - Burnley FC - Olympiakos Pireus 1:1
  • 30.08.2018 - RB Lipsko - Zarja Luhansk 3:2

4. předkolo - mistrovská část - odvety

  • 30.08.2018 - Spartak Trnava - Olimpija Lublaň 1:1
  • 30.08.2018 - FC Astana - APOEL Nikósie 2:0p
  • 30.08.2018 - FK Škendija - Rosenborg BK 0:2
  • 30.08.2018 - CFR Cluj - F91 Dudelange 2:3
  • 30.08.2018 - Celtic FC - Sūduva Marijampolė 3:0
  • 30.08.2018 - Qarabağ Ağdam - Sheriff Tiraspol 3:0
  • 30.08.2018 - FC Midtjylland - Malmö FF 0:2
  • 30.08.2018 - Ludogorec Razgrad - Torpedo Kutaisi 4:0

4. předkolo - hlavní část - 1. zápasy

  • 23.08.2018 - Sigma Olomouc - Sevilla FC 0:1
  • 23.08.2018 - Sarpsborg 08 FF - Maccabi Tel-Aviv 3:1
  • 23.08.2018 - KAA Gent - Girondins Bordeaux 0:0
  • 23.08.2018 - FK Partizan - Beşiktaş JK 1:1
  • 23.08.2018 - Rapid Vídeň - FCSB 3:1
  • 23.08.2018 - FC Basilej - Apollon Limassol 3:2
  • 23.08.2018 - Rangers FC - FK Ufa 1:0
  • 23.08.2018 - Atalanta Bergamo - FC Kodaň 0:0
  • 23.08.2018 - Zenit Petrohrad - Molde FK 3:1
  • 23.08.2018 - AS Trenčín - AEK Larnaka 1:1
  • 23.08.2018 - KRC Genk - Brøndby IF 5:2
  • 23.08.2018 - Olympiakos Pireus - Burnley FC 3:1
  • 23.08.2018 - Zarja Luhansk - RB Lipsko 0:0

4. předkolo - mistrovská část - 1. zápasy

  • 23.08.2018 - Olimpija Lublaň - Spartak Trnava 0:2
  • 23.08.2018 - APOEL Nikósie - FC Astana 1:0
  • 23.08.2018 - Rosenborg BK - FK Škendija 3:1
  • 23.08.2018 - F91 Dudelange - CFR Cluj 2:0
  • 23.08.2018 - Sūduva Marijampolė - Celtic FC 1:1
  • 23.08.2018 - Sheriff Tiraspol - Qarabağ Ağdam 1:0
  • 23.08.2018 - Malmö FF - FC Midtjylland 2:2
  • 23.08.2018 - Torpedo Kutaisi - Ludogorec Razgrad 0:1


Olomoučtí porazili v úvodním utkání 3. předkola Evropské ligy Kajrat Almaty 2:0. Vítězný návrat Sigmy do pohárové Evropy po devíti letech zařídili brankami Martin Sladký a Václav Pilař. Fotbalisté Olomouce zvítězili v odveném utkání 3. předkola Evropské ligy na půdě Kajratu Almaty 2:1 a stvrdili postup do závěrečného 4. předkola. Domácí dohrávali zápas v devíti bez vyloučených Juana Felipeho a Isaela. Olomouc si o premiérový postup do základní skupiny zahrála proti Seville s českým brankářem Tomášem Vaclíkem, která vyřadila litevským Žalgiris Vilnius.

3. předkolo - mistrovská část - odvety

  • 16.08.2018 18:00 - HJK Helsinky - Olimpija Lublaň 1:4
  • 16.08.2018 19:00 - CFR Cluj - Alashkert FC 5:0
  • 16.08.2018 19:00 - Sūduva Marijampolė - FK Spartaks 0:0
  • 16.08.2018 19:00 - FC Midtjylland - The New Saints FC 3:1
  • 16.08.2018 19:00 - APOEL Nikósie - Hapoel Beer-Sheva 3:1
  • 16.08.2018 19:00 - FK Kukësi - Torpedo Kutaisi 2:0
  • 16.08.2018 20:00 - Zrinjski Mostar - Ludogorec Razgrad 1:1
  • 16.08.2018 20:00 - F91 Dudelange - Legia Varšava 2:2
  • 16.08.2018 20:45 - Rosenborg BK - Cork City 3:0
  • 16.08.2018 21:00 - Valur Reykjavík - Sheriff Tiraspol 2:1

3. předkolo - hlavní část - odvety

  • 16.08.2018 16:00 - Kairat Almaty - Sigma Olomouc 1:2
  • 16.08.2018 17:00 - Progrès Niedercorn - FK Ufa 2:2
  • 16.08.2018 17:30 - AEK Larnaka - SK Sturm Graz 5:0
  • 16.08.2018 18:30 - CSU Craiova - RB Lipsko 1:1
  • 16.08.2018 18:30 - FC Kodaň - CSKA Sofia 2:1
  • 16.08.2018 19:00 - Zenit Petrohrad - Dinamo Minsk 8:1e
  • 16.08.2018 19:00 - Molde FK - Hibernian FC 3:0
  • 16.08.2018 19:00 - Žalgiris Vilnius - Sevilla FC 0:5
  • 16.08.2018 19:30 - Maccabi Tel-Aviv - Pyunik Jerevan 2:1
  • 16.08.2018 19:30 - FC Luzern - Olympiakos Pireus 1:3
  • 16.08.2018 19:45 - Dinamo Brest - Apollon Limassol 1:0
  • 16.08.2018 19:45 - LASK Linz - Beşiktaş JK 2:1
  • 16.08.2018 20:00 - Atalanta Bergamo - Hapoel Haifa 2:0
  • 16.08.2018 20:00 - Brøndby IF - Spartak Subotica 2:1
  • 16.08.2018 20:00 - FC Basilej - SBV Vitesse 1:0
  • 16.08.2018 20:15 - NK Maribor - Rangers FC 0:0
  • 16.08.2018 20:15 - Lech Poznań - KRC Genk 1:2
  • 16.08.2018 20:30 - Rapid Vídeň - Slovan Bratislava 4:0
  • 16.08.2018 20:30 - Feyenoord Rotterdam - AS Trenčín 1:1
  • 16.08.2018 20:30 - KAA Gent - Jagiellonia Białystok 3:1
  • 16.08.2018 20:30 - FCSB - Hajduk Split 2:1
  • 16.08.2018 20:30 - FK Partizan - FC Nordsjaelland 3:2
  • 16.08.2018 20:45 - Girondins Bordeaux - Illičivec Mariupol 2:1
  • 16.08.2018 20:45 - NK Rijeka - Sarpsborg 08 FF 0:1
  • 16.08.2018 20:45 - Burnley FC - Istanbul Başakşehir 1:0e
  • 16.08.2018 21:30 - SC Braga - Zarja Luhansk 2:2

3. předkolo - mistrovská část - 1. zápasy

  • 09.08.2018 - Ludogorec Razgrad - Zrinjski Mostar 1:0
  • 09.08.2018 - Legia Varšava - F91 Dudelange 1:2
  • 09.08.2018 - Alashkert FC - CFR Cluj 0:2
  • 09.08.2018 - Olimpija Lublaň - HJK Helsinky 3:0
  • 09.08.2018 - Cork City - Rosenborg BK 0:2
  • 09.08.2018 - FK Spartaks - Sūduva Marijampolė 0:1
  • 09.08.2018 - The New Saints FC - FC Midtjylland 0:2
  • 09.08.2018 - Hapoel Beer-Sheva - APOEL Nikósie 2:2
  • 09.08.2018 - Torpedo Kutaisi - FK Kukësi 5:2
  • 09.08.2018 - Sheriff Tiraspol - Valur Reykjavík 1:0

3. předkolo - hlavní část - 1. zápasy

  • 09.08.2018 - Sigma Olomouc - Kairat Almaty 2:0
  • 09.08.2018 - RB Lipsko - CSU Craiova 3:1
  • 09.08.2018 - Apollon Limassol - Dinamo Brest 4:0
  • 09.08.2018 - Beşiktaş JK - LASK Linz 1:0
  • 09.08.2018 - FK Ufa - Progrès Niedercorn 2:1
  • 09.08.2018 - Spartak Subotica - Brøndby IF 0:2
  • 09.08.2018 - Jagiellonia Białystok - KAA Gent 0:1
  • 09.08.2018 - AS Trenčín - Feyenoord Rotterdam 4:0
  • 09.08.2018 - Rangers FC - NK Maribor 3:1
  • 09.08.2018 - Olympiakos Pireus - FC Luzern 4:0
  • 09.08.2018 - CSKA Sofia - FC Kodaň 1:2
  • 09.08.2018 - Illičivec Mariupol - Girondins Bordeaux 1:3
  • 09.08.2018 - Slovan Bratislava - Rapid Vídeň 2:1
  • 09.08.2018 - Pyunik Jerevan - Maccabi Tel-Aviv 0:0
  • 09.08.2018 - Sevilla FC - Žalgiris Vilnius 1:0
  • 09.08.2018 - Hajduk Split - FCSB 0:0
  • 09.08.2018 - Hibernian FC - Molde FK 0:0
  • 09.08.2018 - FC Nordsjaelland - FK Partizan 1:2
  • 09.08.2018 - SBV Vitesse - FC Basilej 0:1
  • 09.08.2018 - KRC Genk - Lech Poznań 2:0
  • 09.08.2018 - Hapoel Haifa - Atalanta Bergamo 1:4
  • 09.08.2018 - Zarja Luhansk - SC Braga 1:1
  • 09.08.2018 - Istanbul Başakşehir - Burnley FC 0:0
  • 09.08.2018 - Sarpsborg 08 FF - NK Rijeka 1:1
  • 09.08.2018 - SK Sturm Graz - AEK Larnaka 0:2
  • 09.08.2018 - Dinamo Minsk - Zenit Petrohrad 4:0


Fotbalisté Sparty končí v Evropské lize už ve 2. předkole. V domácí odvetě sice soupeře ze Subotice jasně přehrávali a vyrovnali skóre po prohře 0:2 z úvodního duelu. Poté ale inkasovali z penalty a výhra 2:1 jim na postup nestačila. Sparťané dvakrát nastřelili konstrukci branky, pak dali dva góly, v 75. minutě ale hosté z penalty vstřelili postupový gól. Poslední minuty pak ubránili i v deseti po vyloučení Milana Marčiče. Krátce po penaltě vtrhli na hřiště domácí fanoušci a duel na pět minut přerušili. Sparta tak končí stejně jako loni v pohárech hned na prvním soupeři.

2. předkolo - odvety

  • 31.07.2018 18:00 - Pyunik Jerevan - Tobol Kostanaj 1:0
  • 01.08.2018 18:00 - Fola Esch - KRC Genk 1:4
  • 02.08.2018 17:00 - KF Laçi - Molde FK 0:2
  • 02.08.2018 17:00 - Alashkert FC - Sutjeska Nikšić 0:0
  • 02.08.2018 17:30 - AEK Larnaka - Dundalk FC 4:0
  • 02.08.2018 17:30 - AS Trenčín - Górnik Zabrze 4:1
  • 02.08.2018 18:00 - Flora Tallinn - APOEL Nikósie 2:0
  • 02.08.2018 18:00 - Dinamo Minsk - DAC Dunajská Streda 4:1
  • 02.08.2018 18:00 - Valletta FC - Zrinjski Mostar 1:2
  • 02.08.2018 18:00 - FK Trakai - FK Partizan 1:1
  • 02.08.2018 18:00 - Slavia Sofia - Hajduk Split 2:3
  • 02.08.2018 18:30 - Lillestrøm SK - LASK Linz 1:2
  • 02.08.2018 18:30 - BK Häcken - RB Lipsko 1:1
  • 02.08.2018 19:00 - Apollon Limassol - Željezničar Sarajevo 3:1
  • 02.08.2018 19:00 - Illičivec Mariupol - Djurgårdens IF 2:1e
  • 02.08.2018 19:00 - Progrès Niedercorn - Honvéd Budapešť 2:0
  • 02.08.2018 19:00 - Lincoln Red Imps - The New Saints FC 1:1
  • 02.08.2018 19:00 - Admira Wacker Mödling - CSKA Sofia 1:3
  • 02.08.2018 19:00 - Sparta Praha - Spartak Subotica 2:1
  • 02.08.2018 19:00 - AIK Solna - FC Nordsjaelland 0:1
  • 02.08.2018 19:00 - FC Vaduz - Žalgiris Vilnius 1:1
  • 02.08.2018 19:15 - Atromitos FC - Dinamo Brest 1:1
  • 02.08.2018 19:30 - Slovan Bratislava - Balzan Youths 3:1
  • 02.08.2018 20:00 - Beşiktaş JK - B36 Tórshavn 6:0
  • 02.08.2018 20:00 - Víkingur Gøta - Torpedo Kutaisi 0:4
  • 02.08.2018 20:00 - Asteras Tripolis - Hibernian FC 1:1
  • 02.08.2018 20:00 - SBV Vitesse - Viitorul Constanţa 3:1
  • 02.08.2018 20:00 - FC Kodaň - Stjarnan FC 5:0
  • 02.08.2018 20:15 - NK Maribor - Chikhura Sachkhere 2:0
  • 02.08.2018 20:15 - FK Sarajevo - Atalanta Bergamo 0:8
  • 02.08.2018 20:30 - FCSB - Rudar Velenje 4:0
  • 02.08.2018 20:30 - NK Domžale - FK Ufa 1:1
  • 02.08.2018 20:45 - Rangers FC - NK Osijek 1:1
  • 02.08.2018 20:45 - Girondins Bordeaux - FK Ventspils 2:1
  • 02.08.2018 20:45 - SP La Fiorita - FK Spartaks 0:3
  • 02.08.2018 20:45 - Sarpsborg 08 FF - FC St. Gallen 1:0
  • 02.08.2018 20:45 - Burnley FC - Aberdeen FC 3:1e
  • 02.08.2018 20:45 - Lech Poznań - Šachtër Soligorsk 3:1e
  • 02.08.2018 20:45 - KF Drita - F91 Dudelange 1:1
  • 02.08.2018 20:45 - AZ Alkmaar - Kairat Almaty 2:1
  • 02.08.2018 21:00 - Crusaders FC - Olimpija Lublaň 1:1
  • 02.08.2018 21:00 - Újpest FC - Sevilla FC 1:3
  • 02.08.2018 21:00 - Radnički Niš - Maccabi Tel-Aviv 2:2
  • 02.08.2018 21:00 - Rio Ave FC - Jagiellonia Białystok 4:4
  • 02.08.2018 21:15 - FH Hafnarfjördur - Hapoel Haifa 0:1
  • 02.08.2018 22:00 - Valur Reykjavík - FC Santa Coloma 3:0

2. předkolo - 1. zápasy

  • 26.07.2018 16:00 - FK Ufa - NK Domžale 0:0
  • 26.07.2018 16:45 - FK Ventspils - Girondins Bordeaux 0:1
  • 26.07.2018 17:00 - Tobol Kostanaj - Pyunik Jerevan 2:1
  • 26.07.2018 17:00 - Viitorul Constanţa - SBV Vitesse 2:2
  • 26.07.2018 17:00 - FK Spartaks - SP La Fiorita 6:0
  • 26.07.2018 17:00 - Kairat Almaty - AZ Alkmaar 2:0
  • 26.07.2018 17:30 - Rudar Velenje - FCSB 0:2
  • 26.07.2018 18:00 - Torpedo Kutaisi - Víkingur Gøta 3:0
  • 26.07.2018 18:00 - Hapoel Haifa - FH Hafnarfjördur 1:1
  • 26.07.2018 18:00 - Balzan Youths - Slovan Bratislava 2:1
  • 26.07.2018 18:00 - Chikhura Sachkhere - NK Maribor 0:0
  • 26.07.2018 18:30 - F91 Dudelange - KF Drita 2:1
  • 26.07.2018 18:30 - RB Lipsko - BK Häcken 4:0
  • 26.07.2018 19:00 - Žalgiris Vilnius - FC Vaduz 1:0
  • 26.07.2018 19:00 - Molde FK - KF Laçi 3:0
  • 26.07.2018 19:00 - Zrinjski Mostar - Valletta FC 1:1
  • 26.07.2018 19:00 - APOEL Nikósie - Flora Tallinn 5:0
  • 26.07.2018 19:00 - Djurgårdens IF - Illičivec Mariupol 1:1
  • 26.07.2018 19:00 - Honvéd Budapešť - Progrès Niedercorn 1:0
  • 26.07.2018 19:00 - Maccabi Tel-Aviv - Radnički Niš 2:0
  • 26.07.2018 19:00 - CSKA Sofia - Admira Wacker Mödling 3:0
  • 26.07.2018 19:20 - Jagiellonia Białystok - Rio Ave FC 1:0
  • 26.07.2018 19:30 - Šachtër Soligorsk - Lech Poznań 1:1
  • 26.07.2018 19:45 - LASK Linz - Lillestrøm SK 4:0
  • 26.07.2018 19:45 - FC Nordsjaelland - AIK Solna 1:0
  • 26.07.2018 19:45 - Dinamo Brest - Atromitos FC 4:3
  • 26.07.2018 20:00 - B36 Tórshavn - Beşiktaş JK 0:2
  • 26.07.2018 20:00 - The New Saints FC - Lincoln Red Imps 2:1
  • 26.07.2018 20:00 - Hajduk Split - Slavia Sofia 1:0
  • 26.07.2018 20:00 - KRC Genk - Fola Esch 5:0
  • 26.07.2018 20:00 - Górnik Zabrze - AS Trenčín 0:1
  • 26.07.2018 20:00 - Olimpija Lublaň - Crusaders FC 5:1
  • 26.07.2018 20:00 - Sutjeska Nikšić - Alashkert FC 0:1
  • 26.07.2018 20:00 - FC Santa Coloma - Valur Reykjavík 1:0
  • 26.07.2018 20:15 - FC St. Gallen - Sarpsborg 08 FF 2:1
  • 26.07.2018 20:30 - Željezničar Sarajevo - Apollon Limassol 1:2
  • 26.07.2018 20:30 - FK Partizan - FK Trakai 1:0
  • 26.07.2018 20:30 - Atalanta Bergamo - FK Sarajevo 2:2
  • 26.07.2018 20:45 - NK Osijek - Rangers FC 0:1
  • 26.07.2018 20:45 - Spartak Subotica - Sparta Praha 2:0
  • 26.07.2018 20:45 - Dundalk FC - AEK Larnaka 0:0
  • 26.07.2018 20:45 - Aberdeen FC - Burnley FC 1:1
  • 26.07.2018 20:45 - Hibernian FC - Asteras Tripolis 3:2
  • 26.07.2018 21:00 - Stjarnan FC - FC Kodaň 0:2
  • 26.07.2018 21:00 - DAC Dunajská Streda - Dinamo Minsk 1:3
  • 26.07.2018 21:45 - Sevilla FC - Újpest FC 4:0

1. předkolo - odvety

  • 17.07.2018 17:45 - Levski Sofia - FC Vaduz 3:2
  • 17.07.2018 17:55 - FK Shkupi - Rangers FC 0:0
  • 17.07.2018 18:00 - Honvéd Budapešť - Rabotnički Skopje 4:0
  • 18.07.2018 18:00 - Željezničar Sarajevo - Trans Narva 3:1
  • 19.07.2018 15:00 - Kairat Almaty - UE Engordany 7:1
  • 19.07.2018 15:00 - Tobol Kostanaj - FC Samtredia 2:0
  • 19.07.2018 17:00 - Viitorul Constanţa - Racing FC Luxembourg 0:0
  • 19.07.2018 17:00 - KF Laçi - Anorthosis Famagusta 1:1
  • 19.07.2018 17:00 - Dinamo Minsk - Derry City 1:2
  • 19.07.2018 17:00 - Gandzasar Kapan - Lech Poznań 2:1
  • 19.07.2018 17:00 - Irtyš Pavlodar - FK Trakai 0:1
  • 19.07.2018 18:00 - Gzira United - Radnički Niš 0:1
  • 19.07.2018 18:00 - Molde FK - Glenavon FC 5:1
  • 19.07.2018 18:00 - Nõmme Kalju - Stjarnan FC 1:0
  • 19.07.2018 18:00 - Slavia Sofia - Ilves Tampere 2:1
  • 19.07.2018 18:30 - Slovan Bratislava - Milsami Orhei 5:0
  • 19.07.2018 18:30 - Riga FC - CSKA Sofia 1:1p
  • 19.07.2018 19:00 - BK Häcken - FK Liepāja 1:2
  • 19.07.2018 19:00 - Sarpsborg 08 FF - ÍBV Vestmannaeyjar 2:0
  • 19.07.2018 19:00 - Keşlə FK - Balzan Youths 2:1
  • 19.07.2018 19:00 - Maccabi Tel-Aviv - Ferencvárosi TC 1:0
  • 19.07.2018 19:00 - Žalgiris Vilnius - KÍ Klaksvík 1:1
  • 19.07.2018 19:00 - KF Priština - Fola Esch 0:1p
  • 19.07.2018 19:00 - Dinamo Tbilisi - DAC Dunajská Streda 1:2
  • 19.07.2018 19:00 - Apollon Limassol - Stumbras Kaunas 2:0
  • 19.07.2018 19:00 - Šachtër Soligorsk - Connah's Quay Nomads 2:0
  • 19.07.2018 19:00 - Zaria Bălţi - Górnik Zabrze 1:1
  • 19.07.2018 19:00 - Vardar Skopje - Pyunik Jerevan 0:2
  • 19.07.2018 19:00 - AIK Solna - Shamrock Rovers 1:1e
  • 19.07.2018 19:30 - Progrès Niedercorn - FK Qäbälä 0:1
  • 19.07.2018 19:30 - FC Nordsjaelland - Cliftonville FC 2:1
  • 19.07.2018 19:45 - Beitar Jeruzalém - Chikhura Sachkhere 1:2
  • 19.07.2018 20:00 - FC Kodaň - KuPS Kuopio 1:1
  • 19.07.2018 20:00 - Luftëtari Gjirokastra - FK Ventspils 3:3
  • 19.07.2018 20:15 - FK Sarajevo - Banants Jerevan 3:0
  • 19.07.2018 20:15 - NK Maribor - Partizani Tirana 2:0
  • 19.07.2018 20:30 - Mladost Podgorica - B36 Tórshavn 1:2
  • 19.07.2018 20:30 - FK Partizan - Rudar Pljevlja 3:0
  • 19.07.2018 20:30 - AS Trenčín - Budućnost Podgorica 1:1
  • 19.07.2018 20:45 - Coleraine FC - Spartak Subotica 0:2
  • 19.07.2018 20:45 - Dundalk FC - Levadia Tallinn 2:1
  • 19.07.2018 20:45 - SP Tre Fiori - Rudar Velenje 0:3
  • 19.07.2018 20:45 - NSÍ Runavík - Hibernian FC 4:6
  • 19.07.2018 20:45 - NK Osijek - Petrocub Hîncești 2:1
  • 19.07.2018 21:00 - Újpest FC - Neftçi Baku 4:0
  • 19.07.2018 21:00 - NK Domžale - Široki Brijeg 1:1
  • 19.07.2018 21:15 - FH Hafnarfjördur - FC Lahti 0:0

1. předkolo - 1. zápasy

  • 10.07.2018 18:00 - FC Samtredia - Tobol Kostanaj 0:1
  • 11.07.2018 15:30 - Banants Jerevan - FK Sarajevo 1:2
  • 11.07.2018 17:30 - Rabotnički Skopje - Honvéd Budapešť 2:1
  • 11.07.2018 17:45 - FC Vaduz - Levski Sofia 1:0
  • 11.07.2018 18:00 - KÍ Klaksvík - Žalgiris Vilnius 1:2
  • 11.07.2018 18:00 - Fola Esch - KF Priština 0:0
  • 11.07.2018 20:45 - Glenavon FC - Molde FK 2:1
  • 12.07.2018 16:00 - Pyunik Jerevan - Vardar Skopje 1:0
  • 12.07.2018 16:45 - FK Ventspils - Luftëtari Gjirokastra 5:0
  • 12.07.2018 17:00 - Chikhura Sachkhere - Beitar Jeruzalém 0:0
  • 12.07.2018 17:30 - Rudar Velenje - SP Tre Fiori 7:0
  • 12.07.2018 17:30 - Partizani Tirana - NK Maribor 0:1
  • 12.07.2018 18:00 - Trans Narva - Željezničar Sarajevo 0:2
  • 12.07.2018 18:00 - FK Trakai - Irtyš Pavlodar 0:0
  • 12.07.2018 18:00 - Levadia Tallinn - Dundalk FC 0:1
  • 12.07.2018 18:00 - Balzan Youths - Keşlə FK 4:1
  • 12.07.2018 18:00 - KuPS Kuopio - FC Kodaň 0:1
  • 12.07.2018 18:00 - FC Lahti - FH Hafnarfjördur 0:3
  • 12.07.2018 18:00 - Ilves Tampere - Slavia Sofia 0:1
  • 12.07.2018 18:00 - FK Qäbälä - Progrès Niedercorn 0:2
  • 12.07.2018 18:05 - FK Liepāja - BK Häcken 0:3
  • 12.07.2018 19:00 - Connah's Quay Nomads - Šachtër Soligorsk 1:3
  • 12.07.2018 19:00 - Stumbras Kaunas - Apollon Limassol 1:0
  • 12.07.2018 19:00 - Milsami Orhei - Slovan Bratislava 2:4
  • 12.07.2018 19:00 - Derry City - Dinamo Minsk 0:2
  • 12.07.2018 19:00 - Neftçi Baku - Újpest FC 3:1
  • 12.07.2018 19:00 - Petrocub Hîncești - NK Osijek 1:1
  • 12.07.2018 19:00 - Anorthosis Famagusta - KF Laçi 2:1
  • 12.07.2018 19:00 - Ferencvárosi TC - Maccabi Tel-Aviv 2:1
  • 12.07.2018 19:45 - CSKA Sofia - Riga FC 1:0
  • 12.07.2018 20:00 - UE Engordany - Kairat Almaty 0:3
  • 12.07.2018 20:00 - ÍBV Vestmannaeyjar - Sarpsborg 08 FF 0:4
  • 12.07.2018 20:00 - Górnik Zabrze - Zaria Bălţi 1:0
  • 12.07.2018 20:00 - Široki Brijeg - NK Domžale 2:2
  • 12.07.2018 20:00 - B36 Tórshavn - Mladost Podgorica 0:0
  • 12.07.2018 20:00 - Racing FC Luxembourg - Viitorul Constanţa 0:2
  • 12.07.2018 20:05 - Shamrock Rovers - AIK Solna 0:1
  • 12.07.2018 20:15 - Rudar Pljevlja - FK Partizan 0:3
  • 12.07.2018 20:30 - Budućnost Podgorica - AS Trenčín 0:2
  • 12.07.2018 20:45 - Lech Poznań - Gandzasar Kapan 2:0
  • 12.07.2018 20:45 - Cliftonville FC - FC Nordsjaelland 0:1
  • 12.07.2018 20:45 - Rangers FC - FK Shkupi 2:0
  • 12.07.2018 20:45 - Spartak Subotica - Coleraine FC 1:1
  • 12.07.2018 20:45 - Hibernian FC - NSÍ Runavík 6:1
  • 12.07.2018 21:00 - Radnički Niš - Gzira United 4:0
  • 12.07.2018 21:00 - DAC Dunajská Streda - Dinamo Tbilisi 1:1
  • 12.07.2018 22:00 - Stjarnan FC - Nõmme Kalju 3:0