Florbal online na ČT4

Na ČT4 můžete sledovat živé přenosy těch nejlepších florbalových zápasů. Online zápasy nejvyšší české florbalové soutěže florbalové Fortuna Extraligy. Dále vám tv ČT4 přináší live přenosy z mistrovství světa ve florbale, florbalového mistrovství evropy, EuroFloorball Tour, EuroFloorball Cupu, nebo Floorball World Challenge.

Fortuna Extraliga

Online přenosy z nejvyšší mužské florbalové soutěže v Česku Fortuna Extraligy. V sezóně 2009/2010 jste mohli sledovát zápasy těchto flobralových týmů: Tatran Střešovice, 1. SC WOOW Vítkovice, BILLY BOY FBK Sokol Ml. Boleslav, TJ JM Chodov, Bulldogs Brno, x3m team SSK Future, GE-TRA Floorbal club Liberec, AC Sparta Praha, FBC BiX Ostrav, M&M Reality Sokol Pardubice, Torpedo Havířov, TJ VHS Znojmo. Vítězem se stal tým Tatran Střešovice který se tak po roce vrátil opět na trůn. Z nejvyšší soutěže sestoupily florbalové týmy Torpeda Havířov a TJ VHS Znojmo a pro sezonu 2010/2011 je nahradil vítěz 1. florbalové ligy FBC Kladno a poražený finalista FBŠ Bohemians.

Mistrovství světa ve florbale

Sledujte přenosy toho nejlepšího co Vám může světový florbal nabídnout. Mistrovství světa se koná od roku 1996 každé dva roky. Aź do roku 2008 byl jediným vítězem florbalový tým Švédska. Právě na tomto mistrovství, které se konalo v Praze a Ostravě zvítězili florbalisté Finska. Ti tak poprvé našli recept na do té doby dominantní švédy. Česká florbalová reprezentace skončila na tomto turnaji čtvrtá. Ovšem jednou v historii se již naši florbalisté dotali do finále. V roce 2004 ve švýcarském Curychu podlehli Švédsku. Příští florbalové mistrovství světa ve florbale se koná v roce 2010 ve finských městech Helsinki, Vantaa a Espoo.