Kvalifikace MS fotbal 2018 živě na ČT Sport

Evropská kvalifikace začla v září 2018 po Mistrovství Evropy ve fotbale 2016. Týmy byly na hlavním losu 25. července 2015 rozlosovány do devíti skupin po šesti týmech. Devět vítězů jednotlivých skupin postoupí přímo na mistrovství světa. Osm nejlepších týmů na druhých místech bude hrát baráž o zbylé čtyři místenky.

Mistrovství světa ve fotbale 2018 (rusky Чемпионат мира по футболу 2018) bude 21. mistrovstvím asociace FIFA, poprvé v historii se uskutečnění v Rusku. Mistrovství se bude konat v Evropě poprvé od roku 2006 a vůbec poprvé kdy se bude konat ve východní Evropě.

Konat se bude v jedenácti městech na dvanácti stadionech. Jsou to: Moskva (stadiony Lužniki a Spartak), Petrohrad, Kaliningrad, Jekatěrinburg, Nižnij Novgorod, Kazaň, Samara, Saransk, Volgograd, Rostov na Donu a Soči.

Program a výsledky kvalifikace Mistrovství světa ve fotbale 2018

Skupina A

  • 06.09.2016 20:45 - Bělorusko - Francie 0:0
  • 06.09.2016 20:45 - Bulharsko - Lucembursko 4:3
  • 06.09.2016 20:45 - Švédsko - Nizozemsko 1:1
  • 07.10.2016 20:45 - Francie - Bulharsko 4:1
  • 07.10.2016 20:45 - Lucembursko - Švédsko 0:1
  • 07.10.2016 20:45 - Nizozemsko - Bělorusko 4:1
  • 10.10.2016 20:45 - Švédsko - Bulharsko 3:0
  • 10.10.2016 20:45 - Nizozemsko - Francie 0:1
  • 10.10.2016 20:45 - Bělorusko - Lucembursko 1:1
  • 13.11.2016 18:00 - Bulharsko - Bělorusko 1:0
  • 13.11.2016 18:00 - Lucembursko - Nizozemsko 1:3
  • 11.11.2016 20:45 - Francie - Švédsko 2:1
  • 25.03.2017 18:00 - Švédsko - Bělorusko 4:0
  • 25.03.2017 20:45 - Bulharsko - Nizozemsko 2:0
  • 25.03.2017 20:45 - Lucembursko - Francie 1:3
  • 09.06.2017 20:45 - Švédsko - Francie 2:1
  • 09.06.2017 20:45 - Nizozemsko - Lucembursko 5:0
  • 09.06.2017 20:45 - Bělorusko - Bulharsko 2:1
  • 31.08.2017 20:45 - Bulharsko - Švédsko
  • 31.08.2017 20:45 - Francie - Nizozemsko
  • 31.08.2017 20:45 - Lucembursko - Bělorusko
  • 03.09.2017 18:00 - Bělorusko - Švédsko
  • 03.09.2017 18:00 - Nizozemsko - Bulharsko
  • 03.09.2017 20:45 - Francie - Lucembursko
  • 07.10.2017 18:00 - Švédsko - Lucembursko
  • 07.10.2017 20:45 - Bělorusko - Nizozemsko
  • 07.10.2017 20:45 - Bulharsko - Francie
  • 10.10.2017 20:45 - Francie - Bělorusko
  • 10.10.2017 20:45 - Lucembursko - Bulharsko
  • 10.10.2017 20:45 - Nizozemsko - Švédsko

Tabulka:

1.Švédsko641112:413
2.Francie641111:513
3.Nizozemsko631213:610
4.Bulharsko63039:129
5.Bělorusko61234:115
6.Lucembursko60156:171

Skupina B

  • 06.09.2016 20:45 - Andorra - Lotyšsko 0:1
  • 06.09.2016 20:45 - Faerské ostrovy - Maďarsko 0:0
  • 06.09.2016 20:45 - Švýcarsko - Portugalsko 2:0
  • 07.10.2016 20:45 - Maďarsko - Švýcarsko 2:3
  • 07.10.2016 20:45 - Lotyšsko - Faerské ostrovy 0:2
  • 07.10.2016 20:45 - Portugalsko - Andorra 6:0
  • 10.10.2016 20:45 - Lotyšsko - Maďarsko 0:2
  • 10.10.2016 20:45 - Faerské ostrovy - Portugalsko 0:6
  • 10.10.2016 20:45 - Andorra - Švýcarsko 1:2
  • 13.11.2016 18:00 - Maďarsko - Andorra 4:0
  • 13.11.2016 20:45 - Portugalsko - Lotyšsko 4:1
  • 13.11.2016 20:45 - Švýcarsko - Faerské ostrovy 2:0
  • 25.03.2017 18:00 - Andorra - Faerské ostrovy 0:0
  • 25.03.2017 18:00 - Švýcarsko - Lotyšsko 1:0
  • 25.03.2017 20:45 - Portugalsko - Maďarsko 3:0
  • 09.06.2017 20:45 - Lotyšsko - Portugalsko 0:3
  • 09.06.2017 20:45 - Faerské ostrovy - Švýcarsko 0:2
  • 09.06.2017 20:45 - Andorra - Maďarsko 1:0
  • 31.08.2017 20:45 - Maďarsko - Lotyšsko
  • 31.08.2017 20:45 - Portugalsko - Faerské ostrovy
  • 31.08.2017 20:45 - Švýcarsko - Andorra
  • 03.09.2017 18:00 - Faerské ostrovy - Andorra
  • 03.09.2017 20:45 - Lotyšsko - Švýcarsko
  • 03.09.2017 20:45 - Maďarsko - Portugalsko
  • 07.10.2017 18:00 - Faerské ostrovy - Lotyšsko
  • 07.10.2017 20:45 - Andorra - Portugalsko
  • 07.10.2017 20:45 - Švýcarsko - Maďarsko
  • 10.10.2017 20:45 - Maďarsko - Faerské ostrovy
  • 10.10.2017 20:45 - Lotyšsko - Andorra
  • 10.10.2017 20:45 - Portugalsko - Švýcarsko

Tabulka:

1.Švýcarsko660012:318
2.Portugalsko650122:315
3.Maďarsko62138:77
4.Faerské ostr.61232:105
5.Andorra61142:134
6.Lotyšsko61052:123

Skupina C

  • 04.09.2016 18:00 - San Marino - Ázerbájdžán 0:1
  • 04.09.2016 20:45 - Česko - Severní Irsko 0:0
  • 04.09.2016 20:45 - Norsko - Německo 0:3
  • 08.10.2016 18:00 - Ázerbájdžán - Norsko 1:0
  • 08.10.2016 20:45 - Německo - Česko 3:0
  • 08.10.2016 20:45 - Severní Irsko - San Marino 4:0
  • 11.10.2016 20:45 - Norsko - San Marino 4:1
  • 11.10.2016 20:45 - Německo - Severní Irsko 2:0
  • 11.10.2016 20:45 - Česko - Ázerbájdžán 0:0
  • 11.11.2016 20:45 - Česko - Norsko 2:1
  • 11.11.2016 20:45 - Severní Irsko - Ázerbájdžán 4:0
  • 11.11.2016 20:45 - San Marino - Německo 0:8
  • 26.03.2017 18:00 - Ázerbájdžán - Německo 1:4
  • 26.03.2017 18:00 - San Marino - Česko 0:6
  • 26.03.2017 20:45 - Severní Irsko - Norsko 2:0
  • 10.06.2017 18:00 - Ázerbájdžán - Severní Irsko 0:1
  • 10.06.2017 20:45 - Německo - San Marino 7:0
  • 10.06.2017 20:45 - Norsko - Česko 1:1
  • 01.09.2017 20:45 - Česko - Německo
  • 01.09.2017 20:45 - Norsko - Ázerbájdžán
  • 01.09.2017 20:45 - San Marino - Severní Irsko
  • 04.09.2017 18:00 - Ázerbájdžán - San Marino
  • 04.09.2017 20:45 - Severní Irsko - Česko
  • 04.09.2017 20:45 - Německo - Norsko
  • 05.10.2017 18:00 - Ázerbájdžán - Česko
  • 05.10.2017 20:45 - Severní Irsko - Německo
  • 05.10.2017 20:45 - San Marino - Norsko
  • 08.10.2017 20:45 - Česko - San Marino
  • 08.10.2017 20:45 - Německo - Ázerbájdžán
  • 08.10.2017 20:45 - Norsko - Severní Irsko

Tabulka:

1.Německo660027:118
2.Severní Irsko641111:213
3.Česko62319:59
4.Ázerbájdžán62133:97
5.Norsko61146:104
6.San Marino60061:300

Skupina D

  • 05.09.2016 18:00 - Gruzie - Rakousko 1:2
  • 05.09.2016 20:45 - Srbsko - Irsko 2:2
  • 05.09.2016 20:45 - Wales - Moldavsko 4:0
  • 06.10.2016 20:45 - Rakousko - Wales 2:2
  • 06.10.2016 20:45 - Moldavsko - Srbsko 0:3
  • 06.10.2016 20:45 - Irsko - Gruzie 1:0
  • 09.10.2016 18:00 - Wales - Gruzie 1:1
  • 09.10.2016 20:45 - Srbsko - Rakousko 3:2
  • 09.10.2016 20:45 - Moldavsko - Irsko 1:3
  • 12.11.2016 18:00 - Rakousko - Irsko 0:1
  • 12.11.2016 18:00 - Gruzie - Moldavsko 1:1
  • 12.11.2016 20:45 - Wales - Srbsko 1:1
  • 24.03.2017 18:00 - Gruzie - Srbsko 1:3
  • 24.03.2017 20:45 - Rakousko - Moldavsko 2:0
  • 24.03.2017 20:45 - Irsko - Wales 0:0
  • 11.06.2017 18:00 - Irsko - Rakousko 1:1
  • 11.06.2017 18:00 - Moldavsko - Gruzie 2:2
  • 11.06.2017 20:45 - Srbsko - Wales 1:1
  • 02.09.2017 18:00 - Gruzie - Irsko
  • 02.09.2017 18:00 - Srbsko - Moldavsko
  • 02.09.2017 20:45 - Wales - Rakousko
  • 05.09.2017 20:45 - Irsko - Srbsko
  • 05.09.2017 20:45 - Moldavsko - Wales
  • 05.09.2017 20:45 - Rakousko - Gruzie
  • 06.10.2017 18:00 - Gruzie - Wales
  • 06.10.2017 20:45 - Rakousko - Srbsko
  • 06.10.2017 20:45 - Irsko - Moldavsko
  • 09.10.2017 20:45 - Moldavsko - Rakousko
  • 09.10.2017 20:45 - Srbsko - Gruzie
  • 09.10.2017 20:45 - Wales - Irsko

Tabulka:

1.Srbsko633013:712
2.Irsko63308:412
3.Wales62409:58
4.Rakousko62229:88
5.Gruzie60336:103
6.Moldavsko60244:152

Skupina E

  • 04.09.2016 18:00 - Dánsko - Arménie 1:0
  • 04.09.2016 18:00 - Kazachstán - Polsko 2:2
  • 04.09.2016 20:45 - Rumunsko - Černá Hora 1:1
  • 08.10.2016 18:00 - Arménie - Rumunsko 0:5
  • 08.10.2016 18:00 - Černá Hora - Kazachstán 5:0
  • 08.10.2016 20:45 - Polsko - Dánsko 3:2
  • 11.10.2016 18:00 - Kazachstán - Rumunsko 0:0
  • 11.10.2016 20:45 - Polsko - Arménie 2:1
  • 11.10.2016 20:45 - Dánsko - Černá Hora 0:1
  • 11.11.2016 18:00 - Arménie - Černá Hora 3:2
  • 11.11.2016 20:45 - Dánsko - Kazachstán 4:1
  • 11.11.2016 20:45 - Rumunsko - Polsko 0:3
  • 26.03.2017 18:00 - Arménie - Kazachstán 2:0
  • 26.03.2017 20:45 - Černá Hora - Polsko 1:2
  • 26.03.2017 20:45 - Rumunsko - Dánsko 0:0
  • 10.06.2017 18:00 - Kazachstán - Dánsko 1:3
  • 10.06.2017 20:45 - Černá Hora - Arménie 4:1
  • 10.06.2017 20:45 - Polsko - Rumunsko 3:1
  • 01.09.2017 18:00 - Kazachstán - Černá Hora
  • 01.09.2017 20:45 - Dánsko - Polsko
  • 01.09.2017 20:45 - Rumunsko - Arménie
  • 04.09.2017 18:00 - Arménie - Dánsko
  • 04.09.2017 20:45 - Polsko - Kazachstán
  • 04.09.2017 20:45 - Černá Hora - Rumunsko
  • 05.10.2017 18:00 - Arménie - Polsko
  • 05.10.2017 20:45 - Černá Hora - Dánsko
  • 05.10.2017 20:45 - Rumunsko - Kazachstán
  • 08.10.2017 18:00 - Dánsko - Rumunsko
  • 08.10.2017 18:00 - Kazachstán - Arménie
  • 08.10.2017 18:00 - Polsko - Černá Hora

Tabulka:

1.Polsko651015:716
2.Černá Hora631214:710
3.Dánsko631210:610
4.Rumunsko61327:76
5.Arménie62047:146
6.Kazachstán60244:162

Skupina F

  • 04.09.2016 18:00 - Litva - Slovinsko 2:2
  • 04.09.2016 18:00 - Slovensko - Anglie 0:1
  • 04.09.2016 20:45 - Malta - Skotsko 1:5
  • 08.10.2016 18:00 - Anglie - Malta 2:0
  • 08.10.2016 20:45 - Skotsko - Litva 1:1
  • 08.10.2016 20:45 - Slovinsko - Slovensko 1:0
  • 11.10.2016 20:45 - Slovinsko - Anglie 0:0
  • 11.10.2016 20:45 - Slovensko - Skotsko 3:0
  • 11.10.2016 20:45 - Litva - Malta 2:0
  • 11.11.2016 20:45 - Anglie - Skotsko 3:0
  • 11.11.2016 20:45 - Malta - Slovinsko 0:1
  • 11.11.2016 20:45 - Slovensko - Litva 4:0
  • 26.03.2017 18:00 - Anglie - Litva 2:0
  • 26.03.2017 20:45 - Malta - Slovensko 1:3
  • 26.03.2017 20:45 - Skotsko - Slovinsko 1:0
  • 10.06.2017 18:00 - Slovinsko - Malta 2:0
  • 10.06.2017 18:00 - Skotsko - Anglie 2:2
  • 10.06.2017 20:45 - Litva - Slovensko 1:2
  • 01.09.2017 20:45 - Litva - Skotsko
  • 01.09.2017 20:45 - Malta - Anglie
  • 01.09.2017 20:45 - Slovensko - Slovinsko
  • 04.09.2017 20:45 - Slovinsko - Litva
  • 04.09.2017 20:45 - Skotsko - Malta
  • 04.09.2017 20:45 - Anglie - Slovensko
  • 05.10.2017 20:45 - Anglie - Slovinsko
  • 05.10.2017 20:45 - Malta - Litva
  • 05.10.2017 20:45 - Skotsko - Slovensko
  • 08.10.2017 18:00 - Litva - Anglie
  • 08.10.2017 18:00 - Slovensko - Malta
  • 08.10.2017 18:00 - Slovinsko - Skotsko

Tabulka:

1.Anglie642010:214
2.Slovensko640212:412
3.Slovinsko63216:311
4.Skotsko62229:108
5.Litva61236:115
6.Malta60062:150

Skupina G

  • 05.09.2016 20:45 - Albánie - Makedonie 2:1
  • 05.09.2016 20:45 - Izrael - Itálie 1:3
  • 05.09.2016 20:45 - Španělsko - Lichtenštejnsko 8:0
  • 06.10.2016 20:45 - Itálie - Španělsko 1:1
  • 06.10.2016 20:45 - Lichtenštejnsko - Albánie 0:2
  • 06.10.2016 20:45 - Makedonie - Izrael 1:2
  • 09.10.2016 18:00 - Izrael - Lichtenštejnsko 2:1
  • 09.10.2016 20:45 - Makedonie - Itálie 2:3
  • 09.10.2016 20:45 - Albánie - Španělsko 0:2
  • 12.11.2016 20:45 - Albánie - Izrael 0:3
  • 12.11.2016 20:45 - Lichtenštejnsko - Itálie 0:4
  • 12.11.2016 20:45 - Španělsko - Makedonie 4:0
  • 24.03.2017 20:45 - Itálie - Albánie 2:0
  • 24.03.2017 20:45 - Lichtenštejnsko - Makedonie 0:3
  • 24.03.2017 20:45 - Španělsko - Izrael 4:1
  • 11.06.2017 20:45 - Makedonie - Španělsko 1:2
  • 11.06.2017 20:45 - Itálie - Lichtenštejnsko 5:0
  • 11.06.2017 20:45 - Izrael - Albánie 0:3
  • 02.09.2017 18:00 - Albánie - Lichtenštejnsko
  • 02.09.2017 20:45 - Izrael - Makedonie
  • 02.09.2017 20:45 - Španělsko - Itálie
  • 05.09.2017 20:45 - Makedonie - Albánie
  • 05.09.2017 20:45 - Lichtenštejnsko - Španělsko
  • 05.09.2017 20:45 - Itálie - Izrael
  • 06.10.2017 20:45 - Itálie - Makedonie
  • 06.10.2017 20:45 - Lichtenštejnsko - Izrael
  • 06.10.2017 20:45 - Španělsko - Albánie
  • 09.10.2017 20:45 - Albánie - Itálie
  • 09.10.2017 20:45 - Izrael - Španělsko
  • 09.10.2017 20:45 - Makedonie - Lichtenštejnsko

Tabulka:

1.Španělsko651021:316
2.Itálie651018:416
3.Albánie63037:89
4.Izrael63039:129
5.Makedonie61058:133
6.Lichtenštejnsko60061:240

Skupina H

  • 06.09.2016 20:45 - Bosna a Hercegovina - Estonsko 5:0
  • 06.09.2016 20:45 - Kypr - Belgie 0:3
  • 06.09.2016 20:45 - Gibraltar - Řecko 1:4
  • 07.10.2016 20:45 - Belgie - Bosna a Hercegovina 4:0
  • 07.10.2016 20:45 - Řecko - Kypr 2:0
  • 07.10.2016 20:45 - Estonsko - Gibraltar 4:0
  • 10.10.2016 20:45 - Gibraltar - Belgie 0:6
  • 10.10.2016 20:45 - Bosna a Hercegovina - Kypr 2:0
  • 10.10.2016 20:45 - Estonsko - Řecko 0:2
  • 13.11.2016 20:45 - Řecko - Bosna a Hercegovina 1:1
  • 13.11.2016 20:45 - Belgie - Estonsko 8:1
  • 13.11.2016 20:45 - Kypr - Gibraltar 3:1
  • 25.03.2017 18:00 - Kypr - Estonsko 0:0
  • 25.03.2017 18:00 - Bosna a Hercegovina - Gibraltar 5:0
  • 25.03.2017 20:45 - Belgie - Řecko 1:1
  • 09.06.2017 20:45 - Gibraltar - Kypr 1:2
  • 09.06.2017 20:45 - Estonsko - Belgie 0:2
  • 09.06.2017 20:45 - Bosna a Hercegovina - Řecko 0:0
  • 31.08.2017 20:45 - Belgie - Gibraltar
  • 31.08.2017 20:45 - Řecko - Estonsko
  • 31.08.2017 20:45 - Kypr - Bosna a Hercegovina
  • 03.09.2017 18:00 - Estonsko - Kypr
  • 03.09.2017 20:45 - Gibraltar - Bosna a Hercegovina
  • 03.09.2017 20:45 - Řecko - Belgie
  • 07.10.2017 18:00 - Bosna a Hercegovina - Belgie
  • 07.10.2017 20:45 - Kypr - Řecko
  • 07.10.2017 20:45 - Gibraltar - Estonsko
  • 10.10.2017 20:45 - Estonsko - Bosna a Hercegovina
  • 10.10.2017 20:45 - Belgie - Kypr
  • 10.10.2017 20:45 - Řecko - Gibraltar

Tabulka:

1.Belgie651024:216
2.Řecko633010:312
3.Bosna a Herc.632113:511
4.Kypr62135:97
5.Estonsko61145:174
6.Gibraltar60063:240

Skupina I

  • 05.09.2016 20:45 - Chorvatsko - Turecko 1:1
  • 05.09.2016 20:45 - Ukrajina - Island 1:1
  • 05.09.2016 20:45 - Finsko - Kosovo 1:1
  • 06.10.2016 20:45 - Kosovo - Chorvatsko 0:6
  • 06.10.2016 20:45 - Island - Finsko 3:2
  • 06.10.2016 20:45 - Turecko - Ukrajina 2:2
  • 09.10.2016 18:00 - Finsko - Chorvatsko 0:1
  • 09.10.2016 18:00 - Ukrajina - Kosovo 3:0
  • 09.10.2016 20:45 - Island - Turecko 2:0
  • 12.11.2016 18:00 - Chorvatsko - Island 2:0
  • 12.11.2016 20:45 - Ukrajina - Finsko 1:0
  • 12.11.2016 20:45 - Turecko - Kosovo 2:0
  • 24.03.2017 20:45 - Kosovo - Island 1:2
  • 24.03.2017 20:45 - Turecko - Finsko 2:0
  • 24.03.2017 20:45 - Chorvatsko - Ukrajina 1:0
  • 11.06.2017 18:00 - Finsko - Ukrajina 1:2
  • 11.06.2017 20:45 - Kosovo - Turecko 1:4
  • 11.06.2017 20:45 - Island - Chorvatsko 1:0
  • 02.09.2017 18:00 - Finsko - Island
  • 02.09.2017 20:45 - Chorvatsko - Kosovo
  • 02.09.2017 20:45 - Ukrajina - Turecko
  • 05.09.2017 20:45 - Kosovo - Finsko
  • 05.09.2017 20:45 - Turecko - Chorvatsko
  • 05.09.2017 20:45 - Island - Ukrajina
  • 06.10.2017 20:45 - Turecko - Island
  • 06.10.2017 20:45 - Chorvatsko - Finsko
  • 06.10.2017 20:45 - Kosovo - Ukrajina
  • 09.10.2017 20:45 - Ukrajina - Chorvatsko
  • 09.10.2017 20:45 - Finsko - Turecko
  • 09.10.2017 20:45 - Island - Kosovo

Tabulka:

1.Chorvatsko641111:213
2.Island64119:613
3.Turecko632111:611
4.Ukrajina63219:511
5.Finsko60154:101
6.Kosovo60153:181