Program a výsledky Ligy mistrů 2017-2018 živě

Sportovní stanice ČT Sport vám přináší živé live přenosy a záznamy z Ligy mistrů 2017-2018. Sledujte vystoupení českých zástupců Sparty a Plzně v Champions League. Ten nejlepší evropský klubový fotbal živě to jsou fotbalové přenosy z LM na programu ČT Sport.

Liga mistrů (anglicky UEFA Champions League) je prestižní fotbalová soutěž pořádaná Evropskou fotbalovou asociací (UEFA) pro nejlepší kluby evropských lig. Spolu s jihoamerickým Pohárem osvoboditelů je pohár z této soutěže nejslavnější klubovou trofejí na světě. Současným držitelem je španělský velkoklub Real Madrid, který ve finále 3. června 2017 porazil italského mistra Juventus Turín jednoznačně 4:1 a obhájil tak titul. Ligu mistrů nelze zaměňovat s Evropskou ligou, dříve Pohárem UEFA, druhou nejlepší evropskou klubovou soutěží. Vítěz LM postupuje na Mistrovství světa ve fotbale klubů a na začátku následující sezony hraje proti vítězi Evropské ligy utkání o evropský Superpohár.

Tabulka střelců Ligy mistrů 2017-2018


1.Cristiano RonaldoReal Madid9
2.Harry KaneTottenham6
Wissam Ben YedderSevilla FC6
Edinson CavaniParis SG6
NeymarParis SG6
Roberto FirminoLiverpool6



Program a výsledky Ligy mistrů 2017-2018



Osmifinále Ligy mistrů 2017-2018


Odvety

  • 20.02.2018 20:45 - Tottenham Hotspur - Juventus FC
  • 20.02.2018 20:45 - Manchester City - FC Basilej
  • 20.02.2018 20:45 - Liverpool FC - FC Porto
  • 20.02.2018 20:45 - Manchester United - Sevilla FC
  • 20.02.2018 20:45 - Paris Saint-Germain - Real Madrid
  • 20.02.2018 20:45 - AS Řím - Šachtar Doněck
  • 20.02.2018 20:45 - FC Barcelona - Chelsea FC
  • 20.02.2018 20:45 - Beşiktaş JK - Bayern Mnichov

První zápasy

  • 13.02.2018 20:45 - Juventus FC - Tottenham Hotspur
  • 13.02.2018 20:45 - FC Basilej - Manchester City
  • 13.02.2018 20:45 - FC Porto - Liverpool FC
  • 13.02.2018 20:45 - Sevilla FC - Manchester United
  • 13.02.2018 20:45 - Real Madrid - Paris Saint-Germain
  • 13.02.2018 20:45 - Šachtar Doněck - AS Řím
  • 13.02.2018 20:45 - Chelsea FC - FC Barcelona
  • 13.02.2018 20:45 - Bayern Mnichov - Beşiktaş JK

Základní skupiny Ligy mistrů 2017-2018

Skupina A

  • 12.09.2017 20:45 - SL Benfica - CSKA Moskva 1:2
  • 12.09.2017 20:45 - Manchester United - FC Basilej 3:0
  • 27.09.2017 20:45 - FC Basilej - SL Benfica 5:0
  • 27.09.2017 20:45 - CSKA Moskva - Manchester United 1:4
  • 18.10.2017 20:45 - CSKA Moskva - FC Basilej 0:2
  • 18.10.2017 20:45 - SL Benfica - Manchester United 0:1
  • 31.10.2017 20:45 - Manchester United - SL Benfica 2:0
  • 31.10.2017 20:45 - FC Basilej - CSKA Moskva 1:2
  • 22.11.2017 18:00 - CSKA Moskva - SL Benfica 2:0
  • 22.11.2017 20:45 - FC Basilej - Manchester United 1:0
  • 05.12.2017 20:45 - SL Benfica - FC Basilej 0:2
  • 05.12.2017 20:45 - Manchester United - CSKA Moskva 2:1

Tabulka:

1.Manchester Utd.650112:315
2.Basilej640211:512
3.CSKA Moskva63038:109
4.Benfica Lisabon60061:140

Skupina B

  • 12.09.2017 20:45 - Bayern Mnichov - RSC Anderlecht 3:0
  • 12.09.2017 20:45 - Celtic FC - Paris Saint-Germain 0:5
  • 27.09.2017 20:45 - Paris Saint-Germain - Bayern Mnichov 3:0
  • 27.09.2017 20:45 - RSC Anderlecht - Celtic FC 0:3
  • 18.10.2017 20:45 - RSC Anderlecht - Paris Saint-Germain 0:4
  • 18.10.2017 20:45 - Bayern Mnichov - Celtic FC 3:0
  • 31.10.2017 20:45 - Celtic FC - Bayern Mnichov 1:2
  • 31.10.2017 20:45 - Paris Saint-Germain - RSC Anderlecht 5:0
  • 22.11.2017 20:45 - RSC Anderlecht - Bayern Mnichov 1:2
  • 22.11.2017 20:45 - Paris Saint-Germain - Celtic FC 7:1
  • 05.12.2017 20:45 - Bayern Mnichov - Paris Saint-Germain 3:1
  • 05.12.2017 20:45 - Celtic FC - RSC Anderlecht 0:1

Tabulka:

1.Paris SG650125:415
2.Bayern Mnichov650113:615
3.Celtic Glasgowv61055:183
4.Anderlecht61052:173

Skupina C

  • 12.09.2017 20:45 - Chelsea FC - Qarabağ Ağdam 6:0
  • 12.09.2017 20:45 - AS Řím - Atlético Madrid 0:0
  • 27.09.2017 18:00 - Qarabağ Ağdam - AS Řím 1:2
  • 27.09.2017 20:45 - Atlético Madrid - Chelsea FC 1:2
  • 18.10.2017 18:00 - Qarabağ Ağdam - Atlético Madrid 0:0
  • 18.10.2017 20:45 - Chelsea FC - AS Řím 3:3
  • 31.10.2017 20:45 - AS Řím - Chelsea FC 3:0
  • 31.10.2017 20:45 - Atlético Madrid - Qarabağ Ağdam 1:1
  • 22.11.2017 18:00 - Qarabağ Ağdam - Chelsea FC 0:4
  • 22.11.2017 20:45 - Atlético Madrid - AS Řím 2:0
  • 05.12.2017 20:45 - Chelsea FC - Atlético Madrid 1:1
  • 05.12.2017 20:45 - AS Řím - Qarabağ Ağdam 1:0

Tabulka:

1.AS Řím63219:611
2.Chelsea632116:811
3.Atlético Madrid61415:47
4.Karabach60242:142

Skupina D

  • 12.09.2017 20:45 - FC Barcelona - Juventus FC 3:0
  • 12.09.2017 20:45 - Olympiakos Pireus - Sporting CP 2:3
  • 27.09.2017 20:45 - Sporting CP - FC Barcelona 0:1
  • 27.09.2017 20:45 - Juventus FC - Olympiakos Pireus 2:0
  • 18.10.2017 20:45 - Juventus FC - Sporting CP 2:1
  • 18.10.2017 20:45 - FC Barcelona - Olympiakos Pireus 3:1
  • 31.10.2017 20:45 - Olympiakos Pireus - FC Barcelona 0:0
  • 31.10.2017 20:45 - Sporting CP - Juventus FC 1:1
  • 22.11.2017 20:45 - Juventus FC - FC Barcelona 0:0
  • 22.11.2017 20:45 - Sporting CP - Olympiakos Pireus 3:1
  • 05.12.2017 20:45 - FC Barcelona - Sporting CP 2:0
  • 05.12.2017 20:45 - Olympiakos Pireus - Juventus FC 0:2

Tabulka:

1.FC Barcelona64209:114
2.Juventus Turín63217:511
3.Sport. Lisabon62138:97
4.Olympiakos Pireus60154:131

Skupina E

  • 13.09.2017 20:45 - NK Maribor - Spartak Moskva 1:1
  • 13.09.2017 20:45 - Liverpool FC - Sevilla FC 2:2
  • 26.09.2017 20:45 - Sevilla FC - NK Maribor 3:0
  • 26.09.2017 20:45 - Spartak Moskva - Liverpool FC 1:1
  • 17.10.2017 20:45 - Spartak Moskva - Sevilla FC 5:1
  • 17.10.2017 20:45 - NK Maribor - Liverpool FC 0:7
  • 01.11.2017 20:45 - Liverpool FC - NK Maribor 3:0
  • 01.11.2017 20:45 - Sevilla FC - Spartak Moskva 2:1
  • 21.11.2017 18:00 - Spartak Moskva - NK Maribor 1:1
  • 21.11.2017 20:45 - Sevilla FC - Liverpool FC 3:3
  • 06.12.2017 20:45 - NK Maribor - Sevilla FC 1:1
  • 06.12.2017 20:45 - Liverpool FC - Spartak Moskva 7:0

Tabulka:

1.Liverpool633023:612
2.FC Sevilla623112:129
3.Spartak Moskva61329:136
4.Maribor60333:163

Skupina F

  • 13.09.2017 20:45 - Feyenoord Rotterdam - Manchester City 0:4
  • 13.09.2017 20:45 - Šachtar Doněck - SSC Neapol 2:1
  • 26.09.2017 20:45 - SSC Neapol - Feyenoord Rotterdam 3:1
  • 26.09.2017 20:45 - Manchester City - Šachtar Doněck 2:0
  • 17.10.2017 20:45 - Manchester City - SSC Neapol 2:1
  • 17.10.2017 20:45 - Feyenoord Rotterdam - Šachtar Doněck 1:2
  • 01.11.2017 20:45 - Šachtar Doněck - Feyenoord Rotterdam 3:1
  • 01.11.2017 20:45 - SSC Neapol - Manchester City 2:4
  • 21.11.2017 20:45 - Manchester City - Feyenoord Rotterdam 1:0
  • 21.11.2017 20:45 - SSC Neapol - Šachtar Doněck 3:0
  • 06.12.2017 20:45 - Feyenoord Rotterdam - SSC Neapol 2:1
  • 06.12.2017 20:45 - Šachtar Doněck - Manchester City 2:1

Tabulka:

1.Manchester City650114:515
2.Šachtar Doněck64029:912
3.Neapol620411:116
4.Feyenoord61055:143

Skupina G

  • 13.09.2017 20:45 - RB Lipsko - AS Monaco 1:1
  • 13.09.2017 20:45 - FC Porto - Beşiktaş JK 1:3
  • 26.09.2017 20:45 - Beşiktaş JK - RB Lipsko 2:0
  • 26.09.2017 20:45 - AS Monaco - FC Porto 0:3
  • 17.10.2017 20:45 - AS Monaco - Beşiktaş JK 1:2
  • 17.10.2017 20:45 - RB Lipsko - FC Porto 3:2
  • 01.11.2017 20:45 - FC Porto - RB Lipsko 3:1
  • 01.11.2017 20:45 - Beşiktaş JK - AS Monaco 1:1
  • 21.11.2017 20:45 - Beşiktaş JK - FC Porto 1:1
  • 21.11.2017 20:45 - AS Monaco - RB Lipsko 1:4
  • 06.12.2017 20:45 - RB Lipsko - Beşiktaş JK 1:2
  • 06.12.2017 20:45 - FC Porto - AS Monaco 5:2

Tabulka:

1.Besiktas642011:514
2.FC Porto631215:1010
3.Lipsko621310:117
4.AS Monaco60246:162

Skupina H

  • 13.09.2017 20:45 - Real Madrid - APOEL Nikósie 3:0
  • 13.09.2017 20:45 - Tottenham Hotspur - Borussia Dortmund 3:1
  • 26.09.2017 20:45 - Borussia Dortmund - Real Madrid 1:3
  • 26.09.2017 20:45 - APOEL Nikósie - Tottenham Hotspur 0:3
  • 17.10.2017 20:45 - APOEL Nikósie - Borussia Dortmund 1:1
  • 17.10.2017 20:45 - Real Madrid - Tottenham Hotspur 1:1
  • 01.11.2017 20:45 - Tottenham Hotspur - Real Madrid 3:1
  • 01.11.2017 20:45 - Borussia Dortmund - APOEL Nikósie 1:1
  • 21.11.2017 20:45 - APOEL Nikósie - Real Madrid 0:6
  • 21.11.2017 20:45 - Borussia Dortmund - Tottenham Hotspur 1:2
  • 06.12.2017 20:45 - Real Madrid - Borussia Dortmund 3:2
  • 06.12.2017 20:45 - Tottenham Hotspur - APOEL Nikósie 3:0

Tabulka:

1.Tottenham651015:416
2.Real Madrid641117:713
3.Dortmund60247:132
4.APOEL Nikósie60242:172



Slavie Praha si v závěrečném 4. předkole Ligy mistrů zahráli o postup do základní skupiny s kyperským týmem APOEL Nikósie. APOEL postoupil v sezoně 2011/12 až do čtvrtfinále Ligy mistrů, ale od té doby šel herně i výsledkově dolů. Slávisté na druhý postup do základní skupiny Ligy mistrů nedosáhli. Český šampion v odvetě závěrečného 4. předkola doma remizoval s APOELem Nikósie bez branek a nedokázal smazat ztrátu 0:2 z prvního utkání na Kypru.

4. předkolo - mistrovská část - odvety

  • 22.08.2017 20:45 - Rijeka - Olympiakos Pireus 0:1
  • 22.08.2017 20:45 - Astana - Celtic Glasgow 4:3
  • 23.08.2017 20:45 - Maribor - Hapoel Beer Ševa 1:0
  • 23.08.2017 20:45 - FC Kodaň - Karabach 2:1
  • 23.08.2017 20:45 - Slavia Praha - APOEL Nikósie 0:0

4. předkolo - nemistrovská část - odvety

  • 22.08.2017 20:45 - FC Sevilla - Basaksehir 2:2
  • 22.08.2017 20:45 - Nice - Neapol 0:2
  • 23.08.2017 20:45 - CSKA Moskva - Young Boys Bern 2:0
  • 23.08.2017 20:45 - Liverpool - Hoffenheim 4:2
  • 23.08.2017 20:45 - FCSB - Sporting Lisabon 1:5

4. předkolo - mistrovská část - 1. zápasy

  • 15.08.2017 20:45 - Karabach - FC Kodaň 1:0
  • 15.08.2017 20:45 - APOEL Nikósie - Slavia Praha 2:0
  • 16.08.2017 20:45 - Olympiakos Pireus - Rijeka 2:1
  • 16.08.2017 20:45 - Celtic Glasgow - Astana 5:0
  • 16.08.2017 20:45 - Hapoel Beer Ševa - Maribor 2:1

4. předkolo - nemistrovská část - 1. zápasy

  • 15.08.2017 20:45 - Young Boys Bern - CSKA Moskva 0:1
  • 15.08.2017 20:45 - Hoffenheim - Liverpool 1:2
  • 15.08.2017 20:45 - Sporting Lisabon - FCSB 0:0
  • 16.08.2017 20:45 - Basaksehir - FC Sevilla 1:2
  • 16.08.2017 20:45 - Neapol - Nice 2:0

Fotbalisté Slavie Praha se ve 3. předkole Ligy mistrů utkali s BATE Borisov. Borisov 11x za sebou vyhrál běloruskou ligu a usilovalo už o šestý postup do základní skupiny Ligy mistrů. Plzeň v nemistrovské části čekal souboj proti rumunskému klubu FCSB, což je dřívější Steaua Bukurešť, která vloni vyřadila Spartu.
Fotbalisté Slavie vydřeli postup do závěrečného 4. předkola Ligy mistrů. Český šampion sice v odvetě 3. předkola prohrál v běloruském Borisově 1:2, ale po domácím vítězství 1:0 prošel díky gólu vstřelenému venku do play off o účast v základní skupině.
Fotbalisté Plzně si ani letos nezahrají skupinu Ligy mistrů. Svěřenci Pavla Vrby v domácí odvetě 3. předkola doma podlehli FCSB 1:4 a nenavázali na remízu 2:2 z Bukurešti.

3. předkolo - mistrovská část - odvety

  • 01.08.2017 19:00 - Sheriff Tiraspol - Qarabağ Ağdam 1:2
  • 02.08.2017 19:00 - BATE Borisov - Slavia Praha 2:1
  • 02.08.2017 19:00 - APOEL Nikósie - Viitorul Constanţa 4:0p
  • 02.08.2017 20:00 - FC Kodaň - Vardar Skopje 4:1
  • 02.08.2017 20:30 - Ludogorec Razgrad - Hapoel Beer-Sheva 3:1
  • 02.08.2017 20:30 - FH Hafnarfjördur - NK Maribor 0:1
  • 02.08.2017 20:45 - Rosenborg BK - Celtic FC 0:1
  • 02.08.2017 20:45 - NK Rijeka - Red Bull Salzburg 0:0
  • 02.08.2017 20:45 - Legia Varšava - FC Astana 1:0
  • 02.08.2017 20:45 - Olympiakos Pireus - FK Partizan 2:2

3. předkolo - nemistrovská část - odvety

  • 02.08.2017 19:00 - CSKA Moskva - AEK Atény 1:0
  • 02.08.2017 19:45 - Istanbul Başakşehir - Club Bruggy 2:0
  • 02.08.2017 20:15 - Viktoria Plzeň - FCSB 1:4
  • 02.08.2017 20:15 - BSC Young Boys - Dynamo Kyjev 2:0
  • 02.08.2017 20:45 - AFC Ajax - OGC Nice 2:2

3. předkolo - mistrovská část - 1. zápasy

  • 25.07.2017 19:00 - Slavia Praha - BATE Borisov 1:0
  • 25.07.2017 19:00 - Qarabağ Ağdam - Sheriff Tiraspol 0:0
  • 25.07.2017 20:00 - Vardar Skopje - FC Kodaň 1:0
  • 25.07.2017 20:45 - FK Partizan - Olympiakos Pireus 1:3
  • 26.07.2017 16:00 - FC Astana - Legia Varšava 3:1
  • 26.07.2017 18:45 - Red Bull Salzburg - NK Rijeka 1:1
  • 26.07.2017 19:00 - Hapoel Beer-Sheva - Ludogorec Razgrad 2:0
  • 26.07.2017 20:00 - Viitorul Constanţa - APOEL Nikósie 1:0
  • 26.07.2017 20:20 - NK Maribor - FH Hafnarfjördur 1:0
  • 26.07.2017 20:45 - Celtic FC - Rosenborg BK 0:0

3. předkolo - nemistrovská část - 1. zápasy

  • 25.07.2017 19:30 - FCSB - Viktoria Plzeň 2:2
  • 25.07.2017 19:30 - AEK Atény - CSKA Moskva 0:2
  • 26.07.2017 18:30 - Dynamo Kyjev - BSC Young Boys 3:1
  • 26.07.2017 20:45 - OGC Nice - AFC Ajax 1:1
  • 26.07.2017 21:00 - Club Bruggy - Istanbul Başakşehir 3:3

2. předkolo - odvety

  • 18.07.2017 16:00 - FC Astana - FK Spartaks 1:1
  • 18.07.2017 18:00 - Alashkert FC - BATE Borisov 1:3
  • 18.07.2017 18:00 - Vardar Skopje - Malmö FF 3:1
  • 18.07.2017 19:00 - FC Samtredia - Qarabağ Ağdam 0:1
  • 18.07.2017 20:00 - Víkingur Gøta - FH Hafnarfjördur 0:2
  • 18.07.2017 20:00 - The New Saints FC - NK Rijeka 1:5
  • 18.07.2017 20:45 - Budućnost Podgorica - FK Partizan 0:0
  • 19.07.2017 18:00 - F91 Dudelange - APOEL Nikósie 0:1
  • 19.07.2017 19:15 - Rosenborg BK - Dundalk FC 2:1e
  • 19.07.2017 19:30 - FC Kodaň - MŠK Žilina 1:2
  • 19.07.2017 19:30 - FK Kukësi - Sheriff Tiraspol 2:1
  • 19.07.2017 20:00 - Ludogorec Razgrad - Žalgiris Vilnius 4:1
  • 19.07.2017 20:15 - NK Maribor - Zrinjski Mostar 1:1
  • 19.07.2017 20:30 - Red Bull Salzburg - Hibernians FC 3:0
  • 19.07.2017 20:45 - Legia Varšava - IFK Mariehamn 6:0
  • 19.07.2017 20:45 - Celtic FC - Linfield FC 4:0
  • 19.07.2017 21:15 - Honvéd Budapešť - Hapoel Beer-Sheva 2:3

2. předkolo - 1. zápasy

  • 11.07.2017 19:00 - Qarabağ Ağdam - FC Samtredia 5:0
  • 11.07.2017 20:30 - Hibernians FC - Red Bull Salzburg 0:3
  • 11.07.2017 20:45 - NK Rijeka - The New Saints FC 2:0
  • 11.07.2017 20:45 - FK Partizan - Budućnost Podgorica 2:0
  • 12.07.2017 18:00 - FK Spartaks - FC Astana 0:1
  • 12.07.2017 19:00 - APOEL Nikósie - F91 Dudelange 1:0
  • 12.07.2017 19:00 - Sheriff Tiraspol - FK Kukësi 1:0
  • 12.07.2017 19:00 - Hapoel Beer-Sheva - Honvéd Budapešť 2:1
  • 12.07.2017 19:00 - Malmö FF - Vardar Skopje 1:1
  • 12.07.2017 19:00 - Zrinjski Mostar - NK Maribor 1:2
  • 12.07.2017 19:30 - BATE Borisov - Alashkert FC 1:1
  • 12.07.2017 20:00 - IFK Mariehamn - Legia Varšava 0:3
  • 12.07.2017 20:00 - Žalgiris Vilnius - Ludogorec Razgrad 2:1
  • 12.07.2017 20:15 - MŠK Žilina - FC Kodaň 1:3
  • 12.07.2017 20:45 - Dundalk FC - Rosenborg BK 1:1
  • 12.07.2017 21:15 - FH Hafnarfjördur - Víkingur Gøta 1:1
  • 14.07.2017 18:00 - Linfield FC - Celtic FC 0:2

1. předkolo - odvety

  • 04.07.2017 18:00 - KF Trepça '89 - Víkingur Gøta 1:4
  • 04.07.2017 18:00 - FC Infonet - Hibernians FC 0:1
  • 04.07.2017 19:30 - Europa FC - The New Saints FC 1:3e
  • 04.07.2017 20:30 - FC Santa Coloma - Alashkert FC 1:1
  • 04.07.2017 20:30 - SP La Fiorita - Linfield FC 0:0

1. předkolo - 1. zápasy

  • 27.06.2017 18:00 - Alashkert FC - FC Santa Coloma 1:0
  • 27.06.2017 20:00 - Víkingur Gøta - KF Trepça '89 2:1
  • 27.06.2017 20:00 - Hibernians FC - FC Infonet 2:0
  • 27.06.2017 20:00 - The New Saints FC - Europa FC 1:2
  • 28.06.2017 20:45 - Linfield FC - SP La Fiorita 1:0