Program a výsledky Ligy mistrů 2018-2019 živě

Sportovní stanice ČT Sport vám přináší živé live přenosy a záznamy z Ligy mistrů 2018-2019. Sledujte vystoupení českých zástupců Sparty a Plzně v Champions League. Ten nejlepší evropský klubový fotbal živě to jsou fotbalové přenosy z LM na programu ČT Sport.

Liga mistrů (anglicky UEFA Champions League) je prestižní fotbalová soutěž pořádaná Evropskou fotbalovou asociací (UEFA) pro nejlepší kluby evropských lig. Spolu s jihoamerickým Pohárem osvoboditelů je pohár z této soutěže nejslavnější klubovou trofejí na světě. Současným držitelem je španělský velkoklub Real Madrid, který ve finále 26. května 2018 porazil anglický tým FC Liverpool 3:1 a obhájil tak titul. Real tak dosáhl na již třetí triumfu v milionářské soutěži za sebou. Ligu mistrů nelze zaměňovat s Evropskou ligou, dříve Pohárem UEFA, druhou nejlepší evropskou klubovou soutěží. Vítěz LM postupuje na Mistrovství světa ve fotbale klubů a na začátku následující sezony hraje proti vítězi Evropské ligy utkání o evropský Superpohár.

Tabulka střelců Ligy mistrů 2018-2019


1.Lionel MessiBarcelona5
2.Edin DžekoAS Řím3
Paulo DybalaJuventus3
NeymarParis SG3



Program a výsledky Ligy mistrů 2018-2019



Základní skupiny Ligy mistrů 2018-2019

Skupina A

  • 18.09.2018 21:00 - Club Bruggy - Borussia Dortmund 0:1
  • 18.09.2018 21:00 - AS Monaco - Atlético Madrid 1:2
  • 03.10.2018 21:00 - Atlético Madrid - Club Bruggy 3:1
  • 03.10.2018 21:00 - Borussia Dortmund - AS Monaco 3:0
  • 24.10.2018 18:55 - Club Bruggy - AS Monaco
  • 24.10.2018 21:00 - Borussia Dortmund - Atlético Madrid
  • 06.11.2018 18:55 - AS Monaco - Club Bruggy
  • 06.11.2018 21:00 - Atlético Madrid - Borussia Dortmund
  • 28.11.2018 18:55 - Atlético Madrid - AS Monaco
  • 28.11.2018 21:00 - Borussia Dortmund - Club Bruggy
  • 11.12.2018 21:00 - Club Bruggy - Atlético Madrid
  • 11.12.2018 21:00 - AS Monaco - Borussia Dortmund

Tabulka:

1.Dortmund22004:06
2.Atlético Madrid22005:26
3.Bruggy20021:40
4.Monaco20021:50

Skupina B

  • 18.09.2018 18:55 - FC Barcelona - PSV Eindhoven 4:0
  • 18.09.2018 18:55 - Inter Milán - Tottenham Hotspur 2:1
  • 03.10.2018 21:00 - Tottenham Hotspur - FC Barcelona 2:4
  • 03.10.2018 21:00 - PSV Eindhoven - Inter Milán 1:2
  • 24.10.2018 18:55 - PSV Eindhoven - Tottenham Hotspur
  • 24.10.2018 21:00 - FC Barcelona - Inter Milán
  • 06.11.2018 21:00 - Tottenham Hotspur - PSV Eindhoven
  • 06.11.2018 21:00 - Inter Milán - FC Barcelona
  • 28.11.2018 21:00 - PSV Eindhoven - FC Barcelona
  • 28.11.2018 21:00 - Tottenham Hotspur - Inter Milán
  • 11.12.2018 21:00 - FC Barcelona - Tottenham Hotspur
  • 11.12.2018 21:00 - Inter Milán - PSV Eindhoven

Tabulka:

1.Barcelona22008:26
2.Inter Milán22004:26
3.Tottenham20023:60
4.Eindhoven20021:60

Skupina C

  • 18.09.2018 21:00 - Liverpool FC - Paris Saint-Germain 3:2
  • 18.09.2018 21:00 - FK Crvena Zvezda - SSC Neapol 0:0
  • 03.10.2018 18:55 - Paris Saint-Germain - FK Crvena Zvezda 6:1
  • 03.10.2018 21:00 - SSC Neapol - Liverpool FC 1:0
  • 24.10.2018 21:00 - Paris Saint-Germain - SSC Neapol
  • 24.10.2018 21:00 - Liverpool FC - FK Crvena Zvezda
  • 06.11.2018 18:55 - FK Crvena Zvezda - Liverpool FC
  • 06.11.2018 21:00 - SSC Neapol - Paris Saint-Germain
  • 28.11.2018 21:00 - Paris Saint-Germain - Liverpool FC
  • 28.11.2018 21:00 - SSC Neapol - FK Crvena Zvezda
  • 11.12.2018 21:00 - Liverpool FC - SSC Neapol
  • 11.12.2018 21:00 - FK Crvena Zvezda - Paris Saint-Germain

Tabulka:

1.Neapol21101:04
2.Paris SG21018:43
3.Liverpool21013:33
4.CZ Bělehrad20111:61

Skupina D

  • 18.09.2018 21:00 - Galatasaray SK - Lokomotiv Moskva 3:0
  • 18.09.2018 21:00 - Schalke 04 - FC Porto 1:1
  • 03.10.2018 18:55 - Lokomotiv Moskva - Schalke 04 0:1
  • 03.10.2018 21:00 - FC Porto - Galatasaray SK 1:0
  • 24.10.2018 21:00 - Lokomotiv Moskva - FC Porto
  • 24.10.2018 21:00 - Galatasaray SK - Schalke 04
  • 06.11.2018 21:00 - FC Porto - Lokomotiv Moskva
  • 06.11.2018 21:00 - Schalke 04 - Galatasaray SK
  • 28.11.2018 18:55 - Lokomotiv Moskva - Galatasaray SK
  • 28.11.2018 21:00 - FC Porto - Schalke 04
  • 11.12.2018 18:55 - Galatasaray SK - FC Porto
  • 11.12.2018 18:55 - Schalke 04 - Lokomotiv Moskva

Tabulka:

1.Schalke 0421102:14
FC Porto21102:14
3.Galatasaray21013:13
4.Lok. Moskva20020:40

Skupina E

  • 19.09.2018 18:55 - AFC Ajax - AEK Atény 3:0
  • 19.09.2018 21:00 - SL Benfica - Bayern Mnichov 0:2
  • 02.10.2018 21:00 - Bayern Mnichov - AFC Ajax 1:1
  • 02.10.2018 21:00 - AEK Atény - SL Benfica 2:3
  • 23.10.2018 18:55 - AEK Atény - Bayern Mnichov
  • 23.10.2018 21:00 - AFC Ajax - SL Benfica
  • 07.11.2018 21:00 - Bayern Mnichov - AEK Atény
  • 07.11.2018 21:00 - SL Benfica - AFC Ajax
  • 27.11.2018 18:55 - AEK Atény - AFC Ajax
  • 27.11.2018 21:00 - Bayern Mnichov - SL Benfica
  • 12.12.2018 21:00 - AFC Ajax - Bayern Mnichov
  • 12.12.2018 21:00 - SL Benfica - AEK Atény

Tabulka:

1.Ajax Amsterdam21104:14
2.Bayern Mnichov21103:14
3.Benfica Lisabon21013:43
4.AEK Atény20022:60

Skupina F

  • 19.09.2018 18:55 - Šachtar Doněck - TSG Hoffenheim 2:2
  • 19.09.2018 21:00 - Manchester City - Olympique Lyon 1:2
  • 02.10.2018 18:55 - TSG Hoffenheim - Manchester City 1:2
  • 02.10.2018 21:00 - Olympique Lyon - Šachtar Doněck 2:2
  • 23.10.2018 21:00 - TSG Hoffenheim - Olympique Lyon
  • 23.10.2018 21:00 - Šachtar Doněck - Manchester City
  • 07.11.2018 21:00 - Olympique Lyon - TSG Hoffenheim
  • 07.11.2018 21:00 - Manchester City - Šachtar Doněck
  • 27.11.2018 21:00 - TSG Hoffenheim - Šachtar Doněck
  • 27.11.2018 21:00 - Olympique Lyon - Manchester City
  • 12.12.2018 21:00 - Šachtar Doněck - Olympique Lyon
  • 12.12.2018 21:00 - Manchester City - TSG Hoffenheim

Tabulka:

1.Lyon21104:34
2.Manchester City21013:33
3.Šachtar Doněck20204:42
4.Hoffenheim20113:41

Skupina G

  • 19.09.2018 21:00 - Real Madrid - AS Řím 3:0
  • 19.09.2018 21:00 - Viktoria Plzeň - CSKA Moskva 2:2
  • 02.10.2018 21:00 - CSKA Moskva - Real Madrid 1:0
  • 02.10.2018 21:00 - AS Řím - Viktoria Plzeň 5:0
  • 23.10.2018 21:00 - AS Řím - CSKA Moskva
  • 23.10.2018 21:00 - Real Madrid - Viktoria Plzeň
  • 07.11.2018 18:55 - CSKA Moskva - AS Řím
  • 07.11.2018 21:00 - Viktoria Plzeň - Real Madrid
  • 27.11.2018 18:55 - CSKA Moskva - Viktoria Plzeň
  • 27.11.2018 21:00 - AS Řím - Real Madrid
  • 12.12.2018 18:55 - Real Madrid - CSKA Moskva
  • 12.12.2018 18:55 - Viktoria Plzeň - AS Řím

Tabulka:

1.CSKA Moskva21103:24
2.Real Madrid21013:13
3.AS Řím21015:33
4.Plzeň20112:71

Skupina H

  • 19.09.2018 21:00 - BSC Young Boys - Manchester United 0:3
  • 19.09.2018 21:00 - Valencia CF - Juventus FC 0:2
  • 02.10.2018 18:55 - Juventus FC - BSC Young Boys 3:0
  • 02.10.2018 21:00 - Manchester United - Valencia CF 0:0
  • 23.10.2018 18:55 - BSC Young Boys - Valencia CF
  • 23.10.2018 21:00 - Manchester United - Juventus FC
  • 07.11.2018 18:55 - Valencia CF - BSC Young Boys
  • 07.11.2018 21:00 - Juventus FC - Manchester United
  • 27.11.2018 21:00 - Manchester United - BSC Young Boys
  • 27.11.2018 21:00 - Juventus FC - Valencia CF
  • 12.12.2018 21:00 - BSC Young Boys - Juventus FC
  • 12.12.2018 21:00 - Valencia CF - Manchester United

Tabulka:

1.Juventus Turín22005:06
2.Manchester Utd.21103:04
3.Valencia20110:21
4.Young Boys Bern20020:60



4. předkolo - mistrovská část - odvety

  • 28.08.2018 - Dinamo Záhřeb - BSC Young Boys 1:2
  • 28.08.2018 - AEK Atény - MOL Vidi FC 1:1
  • 29.08.2018 - Red Bull Salzburg - FK Crvena Zvezda 2:2
  • 29.08.2018 - PSV Eindhoven - BATE Borisov 3:0

4. předkolo - nemistrovská část - odvety

  • 28.08.2018 - Dynamo Kyjev - AFC Ajax 0:0
  • 29.08.2018 - PAOK Soluň - SL Benfica 1:4

4. předkolo - mistrovská část - 1. zápasy

  • 21.08.2018 - FK Crvena Zvezda - Red Bull Salzburg 0:0
  • 21.08.2018 - BATE Borisov - PSV Eindhoven 2:3
  • 22.08.2018 - BSC Young Boys - Dinamo Záhřeb 1:1
  • 22.08.2018 - MOL Vidi FC - AEK Atény 1:2

4. předkolo - nemistrovská část - 1. zápasy

  • 21.08.2018 - SL Benfica - PAOK Soluň 1:1
  • 22.08.2018 - AFC Ajax - Dynamo Kyjev 3:1


Fotbalisté pražské Slavie si základní skupinu Ligy mistrů nezahrají. V odvetě 3. předkola podlehli v Kyjevě Dynamu 0:2 a po domácí remíze 1:1 jsou vyřazeni. Ukrajinského favorita v souboji vicemistrů svých zemí poslal v 11. minutě do vedení Verbič a pojistku přidal v 74. minutě Besedin gólem z ofsajdu. Na druhé straně rozhodčí naopak v 38. minutě Teclovi ve sporné situaci vyrovnávací trefu neuznali. Po vyřazení z kvalifikace Slavii čeká skupina Evropské ligy.

3. předkolo - mistrovská část - odvety

  • 14.08.2018 - AEK Atény - Celtic FC 2:1
  • 14.08.2018 - FK Škendija - Red Bull Salzburg 0:1
  • 14.08.2018 - Spartak Trnava - FK Crvena Zvezda 1:2 pr.
  • 14.08.2018 - BATE Borisov - Qarabağ Ağdam 1:1
  • 14.08.2018 - Dinamo Záhřeb - FC Astana 1:0
  • 14.08.2018 - MOL Vidi FC - Malmö FF 0:0

3. předkolo - nemistrovská část - odvety

  • 14.08.2018 - AFC Ajax - Standard Lutych 3:0
  • 14.08.2018 - Fenerbahçe SK - SL Benfica 1:1
  • 14.08.2018 - Dynamo Kyjev - Slavia Praha 2:0
  • 14.08.2018 - Spartak Moskva - PAOK Soluň 0:0

3. předkolo - mistrovská část - 1. zápasy

  • 08.08.2018 20:45 - Celtic FC - AEK Atény 1:1
  • 07.08.2018 20:45 - FK Crvena Zvezda - Spartak Trnava 1:1
  • 07.08.2018 20:45 - Qarabağ Ağdam - BATE Borisov 0:1
  • 07.08.2018 20:45 - FC Astana - Dinamo Záhřeb 0:2
  • 07.08.2018 20:45 - Malmö FF - MOL Vidi FC 1:1
  • 08.08.2018 19:00 - Red Bull Salzburg - FK Škendija 3:0

3. předkolo - nemistrovská část - 1. zápasy

  • 07.08.2018 19:30 - Slavia Praha - Dynamo Kyjev 1:1
  • 07.08.2018 20:45 - Standard Lutych - AFC Ajax 2:2
  • 08.08.2018 20:45 - PAOK Soluň - Spartak Moskva 3:2
  • 07.08.2018 21:00 - SL Benfica - Fenerbahçe SK 1:0


2. předkolo - odvety

  • 31.07.2018 19:00 - Hapoel Beer-Sheva - Dinamo Záhřeb 2:2
  • 31.07.2018 19:00 - Sheriff Tiraspol - FK Škendija 0:0
  • 31.07.2018 20:30 - Spartak Trnava - Legia Varšava 0:1
  • 01.08.2018 18:00 - HJK Helsinky - BATE Borisov 1:2
  • 01.08.2018 19:00 - FC Midtjylland - FC Astana 0:0
  • 01.08.2018 19:00 - Qarabağ Ağdam - FK Kukësi 3:0
  • 01.08.2018 19:00 - Malmö FF - CFR Cluj 1:1
  • 01.08.2018 19:30 - Sūduva Marijampolė - FK Crvena Zvezda 0:2
  • 01.08.2018 20:00 - MOL Vidi FC - Ludogorec Razgrad 1:0
  • 01.08.2018 20:00 - FC Basilej - PAOK Soluň 0:3
  • 01.08.2018 20:30 - SK Sturm Graz - AFC Ajax 1:3
  • 01.08.2018 20:45 - Rosenborg BK - Celtic FC 0:0

2. předkolo - 1. zápasy

  • 24.07.2018 16:00 - FC Astana - FC Midtjylland 2:1
  • 24.07.2018 18:00 - CFR Cluj - Malmö FF 0:1
  • 24.07.2018 19:30 - PAOK Soluň - FC Basilej 2:1
  • 24.07.2018 20:00 - Dinamo Záhřeb - Hapoel Beer-Sheva 5:0
  • 24.07.2018 20:15 - FK Škendija - Sheriff Tiraspol 1:0
  • 24.07.2018 20:30 - FK Crvena Zvezda - Sūduva Marijampolė 3:0
  • 24.07.2018 21:00 - Legia Varšava - Spartak Trnava 0:2
  • 25.07.2018 19:00 - Ludogorec Razgrad - MOL Vidi FC 0:0
  • 25.07.2018 19:00 - FK Kukësi - Qarabağ Ağdam 0:0
  • 25.07.2018 19:00 - BATE Borisov) - HJK Helsinky 0:0
  • 25.07.2018 20:30 - AFC Ajax - SK Sturm Graz 2:0
  • 25.07.2018 20:45 - Celtic FC - Rosenborg BK 3:1

1. předkolo - odvety

  • 17.07.2018 18:00 - HJK Helsinky - Víkingur Gøta 3:1
  • 17.07.2018 18:00 - Valletta FC - FK Kukësi 1:1
  • 17.07.2018 19:00 - APOEL Nikósie - Sūduva Marijampolė 1:0
  • 17.07.2018 19:00 - Hapoel Beer-Sheva - Flora Tallinn 3:1
  • 17.07.2018 19:00 - Malmö FF - KF Drita 2:0
  • 17.07.2018 20:00 - The New Saints FC - FK Škendija 4:0
  • 17.07.2018 20:15 - MOL Vidi FC - F91 Dudelange 2:1
  • 17.07.2018 20:30 - FK Crvena Zvezda - FK Spartaks 2:0
  • 17.07.2018 21:00 - Crusaders FC - Ludogorec Razgrad 0:2
  • 17.07.2018 21:00 - Legia Varšava - Cork City 3:0
  • 18.07.2018 19:00 - Sheriff Tiraspol - Torpedo Kutaisi 3:0
  • 18.07.2018 19:00 - Qarabağ Ağdam - Olimpija Lublaň 0:0
  • 18.07.2018 19:00 - Zrinjski Mostar - Spartak Trnava 1:1
  • 18.07.2018 19:45 - Rosenborg BK - Valur Reykjavík 3:1
  • 18.07.2018 20:00 - Sutjeska Nikšić - FC Astana 0:2
  • 18.07.2018 20:45 - Celtic FC - Alashkert FC 3:0

1. předkolo - 1. zápasy

  • 10.07.2018 17:30 - Torpedo Kutaisi - Sheriff Tiraspol 2:1
  • 10.07.2018 17:30 - Flora Tallinn - Hapoel Beer-Sheva 1:4
  • 10.07.2018 18:00 - F91 Dudelange - MOL Vidi FC 1:1
  • 10.07.2018 18:00 - Alashkert FC - Celtic FC 0:3
  • 10.07.2018 20:00 - Víkingur Gøta - HJK Helsinky 1:2
  • 10.07.2018 20:15 - FK Škendija - The New Saints FC 5:0
  • 10.07.2018 20:45 - Cork City - Legia Varšava 0:1
  • 10.07.2018 20:45 - KF Drita - Malmö FF 0:3
  • 11.07.2018 16:00 - FC Astana - Sutjeska Nikšić 1:0
  • 11.07.2018 18:00 - Sūduva Marijampolė - APOEL Nikósie 3:1
  • 11.07.2018 18:00 - FK Spartaks - FK Crvena Zvezda 0:0
  • 11.07.2018 18:00 - Spartak Trnava - Zrinjski Mostar 1:0
  • 11.07.2018 19:00 - Ludogorec Razgrad - Crusaders FC 7:0
  • 11.07.2018 19:00 - FK Kukësi - Valletta FC 0:0
  • 11.07.2018 20:00 - Olimpija Lublaň - Qarabağ Ağdam0:1
  • 11.07.2018 22:00 - Valur Reykjavík - Rosenborg BK 1:0

Kvalifikace - finále

  • 26.06.2018 17:00 - FC Santa Coloma - KF Drita 0:2e
  • 26.06.2018 21:00 - SP La Fiorita - Lincoln Red Imps 0:2

Kvalifikace - semifinále

  • 29.06.2018 20:30 - Lincoln Red Imps - KF Drita 1:4e